Cesta Ženy 

PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ NA SILOVÝCH MÍSTECH PÁLAVY

Posvátná sexualita

MIKULOV- Pálava

Rezervace/přihláška :  ZDE

 

 

Termíny:  

květen  6.5. –  10.5.2020

  rezervace/přihláška: ZDE 

Cena  kurzovného: 6400 Kč –  

+ ubytování:   + strava:, obědy + večeře => vegetariánská strava- 3500 Kč

cena celkem –  9.900 Kč 

!!! pro absolventky tohoto semináře, které se rozhodly ho projít znovu -automatická sleva 500 Kč !!! 

Začínáme ve středu kolem 17 hodiny (cca v 18 hodin večeře). Předpokládané ukončení semináře v neděli kolem 15. hodiny (oběd v ceně).

Po vyplnění přihlášky obdržíte potvrzení o rezervaci místa na semináři a informace k platbě

(uhrazení – zálohy 3500,- Kč na bankovní účet). Doplatek za kurzovné, stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen na 15 osob.

 

 


 Co hledat za názvem posvátná sexualita?

Vraťme sexualitě posvátnost, ale ne ve smyslu něčeho nedotknutelného, ale toho, co nás naplňuje, oživuje, toho, co je posvátné jako život sám, neboť prostřednictvím této sexuální – životní energie jsme se zrodili.

Najděme, co nás svazuje a neumožňuje naší životní – sexuální energii volně a svobodně proudit a vyživovat naše těla i duše a vše, co nás dělá úplnými.

V semináři nejde o žádné tantrické ani podobné techniky, ale o to najít v sobě tuto ukrytou vnitřní sílu, která je naší součástí a používat ji ve svém životě. Ta  se skrývá v naší jedinečnosti. Jen je někdy ukrytá za nánosy strachů a přesvědčení, které ani nejsou možná naše,  jen jsme je na cestě svým  životem přijaly za své. 

 

 

Program semináře

Program semináře je velmi intenzivní a hluboký. Je věnován všem ženám, které se chtějí spojit samy se sebou, přijmout ženství se svojí jemností i silou, porozumět svým darům, propustit staré programy a bolesti svých životů, objevit uzdravující sílu životní – sexuální energie, spojit se s ní a využívat její uzdravující síly, napojit se na silová místa v přírodě a naučit se přijímat a využívat léčivých míst přírody a jejich průvodců. Probudíme a přijmeme vlastní  sílu, která dřímá v naší pánvi jako zdroj energie, se kterým se naučíme pracovat a používat ho v běžném životě k vyjádření sebe sama, ať při komunikaci nebo dalším projevu. Uvolníme přirozené instinkty a smysly, které neseme v sobě, jen se bojíme je projevit. Podíváme se na naše strachy,  kde a v jaké oblasti nás omezují. Uvolníme napětí, které nás svazuje a nedovoluje nám prožívat plnost života a posunout se dál. Podíváme se na to, kde jsme ztratily svoji přirozenost, sílu, i ženskou jemnost. Lásky plnou cestou budeme pokračovat v osvobození bloků nejen  z potlačené sexuality, které je fenoménem moderní doby. Objevíme krásu milostného spojení v tanci Extáze. Můžete se těšit na tanec Srdce (MuVa tanec), s nímž otevřeme naplno svá srdce a propustíme bolesti, které ho zatěžují a vedou nás stále tou stejnou cestou. Pomocí intuitivní kresby objevíte současnou i novu realitu vašeho milostného života. Propojíme a uzdravíme mužskou a ženskou polaritu v nás. A je toho mnohem víc, ale něco může zůstat i překvapením…

 


Kurz je vhodný pro každou ženu a není nutno žádných předchozích kurzů ani seminářů. Vše nesete v sobě, je třeba jen otevřít dveře a vejít do nich.


Pokud se chcete dozvědět, co přinesl seminář ženám, které ho již absolvovaly, čtěte níže nebo v sekci SDÍLENÍ

Milá Mitro,

uzrál čas natolik, že jsem schopna ti upřímně a z celého srdce poděkovat. Za tebe, za čas, trpělivost, energii a sílu, kterou dáváš a která mi ukázala cestu, o které jsem netušila, že existuje, natož abych věřila, že se po ní mohu vydat. Seminář Cesta ženy – posvátná sexualita byl pro mne velkou výzvou. Během těch několika intenzivních dnů jsi dokázala pootočit mé vnímání, cítění, prožitky, náhled na mne samou tak, že vše dostalo nový rozměr, energii a význam. Nejsem z těch, které prošly finálním vyladěním, ale z těch, které díky tobě dokázaly zbourat zdi, které kolem své bytosti vědomě či nevědomě vytvořily a doslova v šoku se poprvé rozhlédly a nesměle nadechly. Našla jsem část své bytosti – ženu – která se nesměle krčila někde v koutku a upozorňovala na sebe jen občasnými bolestmi na tělesné či psychické rovině. Proces není rozhodně u konce, avšak díky tobě jsem našla v sobě sílu  vykročit (i když nesměle) do neprobádaných vod vlastního ženství..Na Tvém semináři jsem poprvé byla v ženském kolektivu a s úctou se skláním před všemi, které tam se mnou byly. Dostala jsem dar – zažila jsem sílu žen v jednotě, sílu ženského kruhu.    Děkuji.   Měj se krásně.  Markéta 9.2.17  


Milá Mitro, úžasná Ženo,

děkuji Ti z celého srdce za naprosto nezapomenutelný seminář Cesta Ženy – Posvátná sexualita, jehož intenzita a hloubka mě překvapila a nadchla. 
Netušila jsem, jak může být tanec hluboký a léčivý. Sáhla jsem si do hlubin své duše a byly i těžké okamžiky… a také radostné, nádherně povznášející…  V bezpečí kruhu všech úžasných žen jsem se smála i plakala… V mnoha směrech jsem vystoupila ze své komfortní zóny a překonala své hranice… Mnohé jsem pochopila, uvědomila si… a mnohé prožila každou buňkou svého těla a tím to uzdravila, pustila…. a vím, že se ještě hodně změní…. vše dál pracuje a bude se i nadále promítat do mého života….  Bylo mi s vámi všemi moc (jak najít správné slovo?)… celistvě, volně, svobodně, bezpečně, radostně…:-)  
A to vše jsem prožívala s Tvou laskavou, soucitnou a také pevnou podporou, milá Mitro. Hluboce se skláním před Tebou a Tvou moudrostí a lehkostí, s jakou jsi nás těmito několika společnými dny provedla. Je to velká pomoc ženám v dnešní „jangové společnosti“. 
A já Ti za vše moc DĚKUJI. A děkuji všem nádherným ženám za společné sdílení, podporu i smích. A děkuji úžasné přírodě a bytostem Pálavy, že jsme tam mohly být, kochat se její zimní krásou, uzdravovat se, tvořit…. Děkuji Vesmíru a také sama sobě, že jsem poslechla „volání“ a na tento seminář jela… Jen to moooooc rychle uteklo:-) ?
 S láskou  Lenka    3.2.2017

Průvodkyní seminářem je:  Soňa Mitra Pavlincová  (více na tomto odkazu)

 

Místo konání:  Mikulov – magická Pálava

Toto místo má JINOVOU – tedy ženskou a zemskou energii, která je velice vhodná k léčení a posilování organismu novou životní přírodní silou. Tuto léčivou sílu využívaly již staroslovanské kněžky, které vrcholky vápencového pohoří Pálava používaly jako místa k léčení nemocných, ale také jako energetické středobody, z nichž byla vysílána ochranná energie na území celé tehdejší Velké Moravy.

 

Ubytování: Vilka nedaleko centra i  Sv. Kopečku Mikulov – více ZDE

 


 

Rezervace/přihláška:  ZDE