PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ NA SILOVÝCH MÍSTECH PÁLAVY

Cesta Ženy 

Posvátná sexualita

MIKULOV

Rezervace/přihláška    :  ZDE

unnamed-2

   

Termín:   ŘÍJEN             17. – 21.10. 2018             

                   LEDEN           23. – 27.1. 2019 
                

více k termínům a cenám níže

Rezervace/přihláška    :  ZDE

Pokusme se vrátit sexualitě posvátnost, ale ne ve smyslu něčeho nedotknutelného, ale toho, co  nás naplňuje, oživuje, toho co je posvátné jako život sám, neboť prostřednictvím této sexuální- životní energie jsme se  zrodili. V semináři nejde o žádné tantrické ani podobné techniky, ale o to najít v sobě tuto ukrytou sílu, a používat ji ve svém životě, aby  mohla  volně  proudit našim tělem a vyživovat naše těla i duše a vše co nás dělá úplnými.

Program semináře je velmi intenzivní a hluboký. Je  věnován všem ženám, které se chtějí spojit samy se sebou, přijmout ženství se svojí jemností i silou, porozumět svým darům, propustit staré programy a bolesti svých životů, objevit uzdravující sílu sexuální energie, spojit se s ní a využívat její uzdravující síly, napojit se na silová místa v přírodě a naučit se přijímat a využívat léčivých míst přírody a jejich průvodců. Probudíme a  přijmeme  vlastní  sílu, která dřímá v naší pánvi jako zdroj energie, se kterým se naučíme pracovat a používat ho v běžném  životě  k vyjádření sebe sama ať při komunikaci nebo  dalším projevu. Uvolníme přirozené instinkty a smysly, které neseme v sobě, jen se bojíme je projevit. Podíváme se na naše strachy,  kde a v jaké oblasti nás omezují. Uvolníme napětí, které nás svazuje a nedovoluje nám prožívat plnost života a posunout  se dál. Podíváme se na to, kde jsme ztratily svoji přirozenost, sílu, i ženskou jemnost. Lásky plnou cestou budeme pokračovat v osvobození bloků nejen  z potlačené sexuality, které je fenoménem moderní doby. Objevíme krásu milostného spojení v tanci Extáze. Můžete se těšit na tanec Srdce (MuVa tanec), s nímž otevřeme naplno svoje srdce a propustíme bolesti, které ho zatěžují a vedou nás stále tou stejnou cestou. Pomocí intuitivní kresby objevíte současnou i novu realitu vašeho milostného života. Je toho mnohem víc, ale něco může zůstat i překvapením…

 

Kurz je vhodný pro každou ženu a není nutno žádných předchozích kurzů ani seminářů. Vše nesete v sobě, je třeba jen otevřít dveře a vejít do nich. 

Pokud se chcete dozvědět co přinesl seminář ženám které ho již absolvovaly čtěte níže nebo v sekci SDÍLENÍ. 

Milá Mitro,

uzrál čas natolik, že jsem schopna ti upřímně a z celého srdce poděkovat. Za tebe, za čas, trpělivost, energii a sílu, kterou dáváš a která mi ukázala cestu, o které jsem netušila, že existuje, natož abych věřila, že se po ní mohu vydat. Seminář Cesta ženy – posvátná sexualita byl pro mne velkou výzvou. Během těch několika intenzivních dnů jsi dokázala pootočit mé vnímání, cítění, prožitky, náhled na mne samou tak, že vše dostalo nový rozměr, energii a význam. Nejsem z těch, které prošly finálním vyladěním, ale z těch, které díky tobě dokázaly zbourat zdi, které kolem své bytosti vědomě či nevědomě vytvořily a doslova v šoku se poprvé rozhlédly a nesměle nadechly. Našla jsem část své bytosti – ženu – která se nesměle krčila někde v koutku a upozorňovala na sebe jen občasnými bolestmi na tělesné či psychické rovině. Proces není rozhodně u konce, avšak díky tobě jsem našla v sobě sílu  vykročit (i když nesměle) do neprobádaných vod vlastního ženství..Na Tvém semináři jsem poprvé byla v ženském kolektivu a s úctou se skláním před všemi, které tam se mnou byly. Dostala jsem dar – zažila jsem sílu žen v jednotě, sílu ženského kruhu.    Děkuji.   Měj se krásně.  Markéta 9.2.17  


Milá Mitro, úžasná Ženo,

děkuji Ti z celého srdce za naprosto nezapomenutelný seminář Cesta Ženy – Posvátná sexualita, jehož intenzita a hloubka mě překvapila a nadchla. 
Netušila jsem, jak může být tanec hluboký a léčivý. Sáhla jsem si do hlubin své duše a byly i těžké okamžiky… a také radostné, nádherně povznášející…  V bezpečí kruhu všech úžasných žen jsem se smála i plakala… V mnoha směrech jsem vystoupila ze své komfortní zóny a překonala své hranice… Mnohé jsem pochopila, uvědomila si… a mnohé prožila každou buňkou svého těla a tím to uzdravila, pustila…. a vím, že se ještě hodně změní…. vše dál pracuje a bude se i nadále promítat do mého života….  Bylo mi s vámi všemi moc (jak najít správné slovo?)… celistvě, volně, svobodně, bezpečně, radostně…:-)  
A to vše jsem prožívala s Tvou laskavou, soucitnou a také pevnou podporou, milá Mitro. Hluboce se skláním před Tebou a Tvou moudrostí a lehkostí, s jakou jsi nás těmito několika společnými dny provedla. Je to velká pomoc ženám v dnešní „jangové společnosti“. 
A já Ti za vše moc DĚKUJI. A děkuji všem nádherným ženám za společné sdílení, podporu i smích. A děkuji úžasné přírodě a bytostem Pálavy, že jsme tam mohly být, kochat se její zimní krásou, uzdravovat se, tvořit…. Děkuji Vesmíru a také sama sobě, že jsem poslechla „volání“ a na tento seminář jela… Jen to moooooc rychle uteklo:-) ?
 S láskou  Lenka    3.2.2017

Průvodkyní seminářem je:  Soňa Mitra Pavlincová  (více na tomto odkazu)

 

Místo konání:  Mikulov – magická Pálava

Toto místo má JINOVOU – tedy ženskou a zemskou energii, která je velice vhodná k léčení a posilování organismu novou životní přírodní silou. Tuto léčivou sílu využívaly již staroslovanské kněžky, které vrcholky vápencového pohoří Pálava používaly jako místa k léčení nemocných, ale také jako energetické středobody, z nichž byla vysílána ochranná energie na území celé tehdejší Velké Moravy.

 

Ubytování: Nově zrekonstruovaná vilka nedaleko centra i  Sv. Kopečku Mikulov – FOTO

 

 


 

Termín:                ŘÍJEN      17. – 21.10. 2018    –  zvýhodněná cena-  7.500 Kč  poslední  2 místa

                                                    při rezervaci  a úhradě zálohy   do 17.9 .2018

                               LEDEN      23. – 27.1. 2019      –  zvýhodněná cena-  7.500 Kč

                                                    při rezervaci  a úhradě zálohy   do 15.11 .2018

Cena celkem

 – zvýhodněná  :  7500Kč  ( kurzovné 5.000 Kč + ubytování :  1.600Kč + strava: 900Kč (obědy+večeře- vegetariánská strava)) 

 – plná cena :  8000 Kč  při rezervaci  a úhradě zálohy po termínu se zvýhodněnou cenou                                      ( kurzovné   5.500Kč + ubytování :  1.600Kč + strava: 900Kč (obědy+večeře- vegetariánská strava))

Začínáme ve středu  kolem 18 hodiny (cca v 19 hodiny večeře) předpokládané ukončení v neděli kolem 15 hodiny  (oběd v ceně).

Rezervace/přihláška    :  ZDE

Po vyplnění přihlášky  obrdžíte potvrzení o rezervaci místa  na semináři  a  informace k platbě (uhrazení – zálohy 2500,- Kč na bankovní účet) . Doplatek za kurzovné, stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen.