PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ NA SILOVÝCH MÍSTECH PÁLAVY

Cesta Ženy 

Posvátná sexualita

MIKULOV

Rezervace/přihláška    :  ZDE

unnamed-2

 Termín:             ZÁŘÍ          20. -24.9. 2017     OBSAZENO- přihlaste se jako náhradnice

 Termín:             LISTOPAD  15.-19.11.2017     OBSAZENO- přihlaste se jako náhradnice

 Termín:             LEDEN           17.1.- 21.1.2018

Termín:              BŘEZEN         14. – 18.3. 2018     

Termín:              DUBEN           18.- 22.4.2018    

více k termínům a cenám níže

Rezervace/přihláška    :  ZDE

Smyslem tohoto semináře je vrátit sexualitě posvátnost, ale ne ve smyslu něčeho nedotknutelného, ale toho, co  nás naplňuje, oživuje, toho co je posvátné jako život sám, neboť prostřednictvím této sexuální- životní energie jsme se  zrodili. V semináři nejde o žádné tantrické ani podobné techniky, ale o to najít v sobě tuto ukrytou sílu, a používat ji ve svém životě, aby  mohla  volně  proudit našim tělem a vyživovat naše těla i duše a vše co nás dělá úplnými.

Program semináře je velmi intenzivní a hluboký. Je  věnován všem ženám, které se chtějí spojit samy se sebou, přijmout ženství se svojí jemností i silou, porozumět svým darům, propustit staré programy a bolesti svých životů, objevit uzdravující sílu sexuální energie, spojit se s ní a využívat její uzdravující síly, napojit se na silová místa v přírodě a naučit se přijímat a využívat léčivých míst přírody a jejich průvodců. Probudíme a  přijmeme  vlastní  sílu, která dřímá v naší pánvi jako zdroj energie, se kterým se naučíme pracovat a používat ho v běžném  životě  k vyjádření sebe sama ať při komunikaci nebo  dalším projevu. Uvolníme přirozené instinkty a smysly, které neseme v sobě, jen se bojíme je projevit. Podíváme se na naše strachy,  kde a v jaké oblasti nás omezují. Uvolníme napětí, které nás svazuje a nedovoluje nám prožívat plnost života a posunout  se dál. Podíváme se na to, kde jsme ztratily svoji přirozenost, sílu, i ženskou jemnost. Lásky plnou cestou budeme pokračovat v osvobození bloků nejen  z potlačené sexuality, které je fenoménem moderní doby. Objevíme krásu milostného spojení v tanci Extáze. Můžete se těšit na tanec Srdce (MuVa tanec), s nímž otevřeme naplno svoje srdce a propustíme bolesti, které ho zatěžují a vedou nás stále tou stejnou cestou. Pomocí intuitivní kresby objevíte současnou i novu realitu vašeho milostného života. Je toho mnohem víc, ale něco může zůstat i překvapením…

 

Kurz je vhodný pro každou ženu a není nutno žádných předchozích kurzů ani seminářů. Vše nesete v sobě, je třeba jen otevřít dveře a vejít do nich. 

Pokud se chcete dozvědět co přinesl seminář ženám které ho již absolvovaly čtěte níže nebo v sekci SDÍLENÍ. 

Milá Mitro,

uzrál čas natolik, že jsem schopna ti upřímně a z celého srdce poděkovat. Za tebe, za čas, trpělivost, energii a sílu, kterou dáváš a která mi ukázala cestu, o které jsem netušila, že existuje, natož abych věřila, že se po ní mohu vydat. Seminář Cesta ženy – posvátná sexualita byl pro mne velkou výzvou. Během těch několika intenzivních dnů jsi dokázala pootočit mé vnímání, cítění, prožitky, náhled na mne samou tak, že vše dostalo nový rozměr, energii a význam. Nejsem z těch, které prošly finálním vyladěním, ale z těch, které díky tobě dokázaly zbourat zdi, které kolem své bytosti vědomě či nevědomě vytvořily a doslova v šoku se poprvé rozhlédly a nesměle nadechly. Našla jsem část své bytosti – ženu – která se nesměle krčila někde v koutku a upozorňovala na sebe jen občasnými bolestmi na tělesné či psychické rovině. Proces není rozhodně u konce, avšak díky tobě jsem našla v sobě sílu  vykročit (i když nesměle) do neprobádaných vod vlastního ženství..Na Tvém semináři jsem poprvé byla v ženském kolektivu a s úctou se skláním před všemi, které tam se mnou byly. Dostala jsem dar – zažila jsem sílu žen v jednotě, sílu ženského kruhu.    Děkuji.   Měj se krásně.  Markéta 9.2.17  


Milá Mitro, úžasná Ženo,

děkuji Ti z celého srdce za naprosto nezapomenutelný seminář Cesta Ženy – Posvátná sexualita, jehož intenzita a hloubka mě překvapila a nadchla. 
Netušila jsem, jak může být tanec hluboký a léčivý. Sáhla jsem si do hlubin své duše a byly i těžké okamžiky… a také radostné, nádherně povznášející…  V bezpečí kruhu všech úžasných žen jsem se smála i plakala… V mnoha směrech jsem vystoupila ze své komfortní zóny a překonala své hranice… Mnohé jsem pochopila, uvědomila si… a mnohé prožila každou buňkou svého těla a tím to uzdravila, pustila…. a vím, že se ještě hodně změní…. vše dál pracuje a bude se i nadále promítat do mého života….  Bylo mi s vámi všemi moc (jak najít správné slovo?)… celistvě, volně, svobodně, bezpečně, radostně…:-)  
A to vše jsem prožívala s Tvou laskavou, soucitnou a také pevnou podporou, milá Mitro. Hluboce se skláním před Tebou a Tvou moudrostí a lehkostí, s jakou jsi nás těmito několika společnými dny provedla. Je to velká pomoc ženám v dnešní „jangové společnosti“. 
A já Ti za vše moc DĚKUJI. A děkuji všem nádherným ženám za společné sdílení, podporu i smích. A děkuji úžasné přírodě a bytostem Pálavy, že jsme tam mohly být, kochat se její zimní krásou, uzdravovat se, tvořit…. Děkuji Vesmíru a také sama sobě, že jsem poslechla „volání“ a na tento seminář jela… Jen to moooooc rychle uteklo:-) 🙂
 S láskou  Lenka    3.2.2017

Průvodkyní seminářem je:  Soňa Mitra Pavlincová  (více na tomto odkazu)

 

Místo konání:  Mikulov – magická Pálava

Toto místo má JINOVOU – tedy ženskou a zemskou energii, která je velice vhodná k léčení a posilování organismu novou životní přírodní silou. Tuto léčivou sílu využívaly již staroslovanské kněžky, které vrcholky vápencového pohoří Pálava používaly jako místa k léčení nemocných, ale také jako energetické středobody, z nichž byla vysílána ochranná energie na území celé tehdejší Velké Moravy.

 

Ubytování: Nově zrekonstruovaná vilka nedaleko centra i  Sv. Kopečku Mikulov – FOTO

Termín:            LEDEN           17.1.- 21.1.2018

Termín:            BŘEZEN         14. – 18.3. 2018     

Termín:            DUBEN           18.- 22.4.2018     

 


Termín:              LEDEN       17.1.- 21.1.2018  –  zvýhodněná cena-  7.500 Kč

                                                  při rezervaci  a úhradě zálohy   do 20.12.2017

Termín:              BŘEZEN      14. – 18.3. 2018      –  zvýhodněná cena-  7.500 Kč

                                                  při rezervaci  a úhradě zálohy   do 15.2.2018

Termín:              DUBEN         18.- 22.4.2018      –  zvýhodněná cena-  7.500 Kč

                                                    při rezervaci  a úhradě zálohy   do 15.3 .2018

Cena celkem

 – zvýhodněná  :  7500Kč  ( kurzovné 5.000 Kč + ubytování :  1.600Kč + strava: 900Kč (obědy+večeře- vegetariánská strava)) 

 – plná cena :  8000 Kč  při rezervaci  a úhradě zálohy po termínu se zvýhodněnou cenou                                     ( kurzovné   5.500Kč + ubytování :  1.600Kč + strava: 900Kč (obědy+večeře- vegetariánská strava))

Začínáme ve středu  kolem 18 hodiny (cca v 19 hodiny večeře) předpokládané ukončení v neděli kolem 15 hodiny  (oběd v ceně).

Rezervace/přihláška    :  ZDE

Po vyplnění přihlášky  obrdžíte potvrzení o rezervaci místa  na semináři  a  informace k platbě (uhrazení – zálohy 2500,- Kč na bankovní účet) . Doplatek za kurzovné, stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen.