Cesta Ženy  

PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ NA SILOVÝCH MÍSTECH PÁLAVY

Žena ve své síle

MIKULOV- Pálava

Rezervace/přihláška   ZDECesta ženy síla

Žena je jako zdravá vlčice – silná, odolná, plodná,
chránící si své teritorium, vynalézavá, věrná, ale občas se toulá…

Dr. Estés

 

  _______________________________________________

květen   21.5. –   24.5.2020–   rezervace/přihláška: ZDE 

Cena  kurzovného: 5200 Kč  

+ ubytování:  + strava:  obědy + večeře => vegetariánská strava 2500Kč

 cena –  7.700 Kč 

 

červen    18.6. –   21.6.2020–   rezervace/přihláška: ZDE 

Cena  kurzovného: 5200 Kč  

+ ubytování:  + strava:  obědy + večeře => vegetariánská strava 2500Kč

    cena –  7.700 Kč 

 Začínáme ve čtvrtek  kolem 17. hodiny (cca v 18 hodin večeře) předpokládané ukončení v neděli kolem 15. hodiny (oběd v ceně).

 

 

                                                !!! pro absolventky tohoto semináře, které se rozhodly ho projít znovu – automatická sleva 500 Kč !!!                                                            

Rezervace/přihláška   ZDE

Po vyplnění přihlášky obdržíte potvrzení o rezervaci místa na semináři a informace k platbě (uhrazení – zálohy 2600,- Kč na bankovní účet). Doplatek za kurzovné, stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen na 15 osob. 

 

 


Jaká je žena ve své síle?

Nespoutaná,  divoká, jemná i milující…

Když  se žena vzdálí svému divokému já, její osobnost slábne. Žena ve své přirozenosti není jemnou ani  manipulovatelnou bytostí, není jí předurčeno být napodobeninou ideálu  ženy, který dnes ve své opravdovosti ani  neexistuje.  Přirozeností    pro  ni  je  tvořit,   dosáhnout   toho, po čem touží, a být nespoutaná  a  přitom  jemná a milující. Žena dokáže otevřít své srdce muži jen tehdy, je li ve své síle. Pokud  žena potlačuje svoji přirozenost, spontánnost a divokost, vzniká v jejím těle zmatek, deprese a stres a její  život se stává nudný a smutný Pak přišel  čas, aby vzbudila v sobě své přirozené instinkty, sílu, kreativitu, tvořivost a především divokost.

Ženy ve své síle

… nepotřebují být chovány mužem aby se cítily bezpečně…
 
… nepotřebují být ve vztahu, aby se cítily milované…

… nepotřebují souhlas od mužů cítit se hodnotné…

 

To jsou ženy, které opravdu pravdivě milují muže.

 

Program: Seminář je věnován všem ženám, které se chtějí zpátky spojit se svojí ryzostí, se kterou  každý člověk narodí. Se svojí divokostí, odvahou, která je také součástí každé ženy a  pomáhá jí  přijmout ženství ve své plné síle i jemnosti, porozumět svým darům, propustit staré programy, které jsme přijaly na cestě životem většinou od našich nejbližších. Odložit bolesti svých životů, objevit svoji sílu a divokost. Nebojme se  vystoupit ze svého komfortu, který se nám stal  pastí.  Strávíme den i  noc v přírodě, abychom se mohly propojit s hloubkou noci a luny i se zářivostí dne a slunce, a uvolnit tak přirozené instinkty a svoje smysly. Propojíme se se silovými místy  v přírodě a naučíme se přijímat a využívat těchto míst a jejich průvodců. Zažehneme jiskru v našem nitru a spálíme vše staré při slunečním rituálu na Sluneční pyramidě. Nahlédneme do hlubiny našeho Já, kde na nás čeká naše část, kterou zpět pozveme do našeho života. Prostřednictvím MuVa tance, protančíme všemi aspekty našeho bytí a očistíme vnitřní dítě od nánosů, které jsme si během života vytvořily, abychom mohly pomocí šamanského skoku vzlétnout do své  divokosti, spontánnosti a svobody. Protože to je naší pravou podstatou….

 

 

 

 

Když jsme ve stavu nespoutané přirozenosti, pociťujeme sílu i  zářivost života.
Pokud jsme od ní odpojení, můžeme mít pocit, že psychicky umíráme…

….nemůžeme se soustředit na to kam jdeme a kdo jsme.

 

Pak je čas se „vrátit“, protože když nepřijdeme sami, když nevěnujeme pozornost volání, přijde si pro nás duše sama…Cítíte to volání?        

 

 

 

Seminář je vhodný pro každou ženu a není nutno žádných předchozích kurzů ani seminářů. Vše nesete v sobě, je třeba jen otevřít dveře a vejít do nich.

 

Průvodkyní seminářem je: Soňa Mitra Pavlincová  (více na tomto odkazu)

                                                                           

 

 

 

 

Místo konání:  Mikulov – magická Pálava

 

 

Toto místo má JINOVOU – tedy ženskou a zemskou energii, která je velice vhodná k léčení a posilování organismu novou životní přírodní silou. Tuto léčivou sílu využívaly již staroslovanské kněžky, které vrcholky vápencového pohoří Pálava používaly jako místa k léčení nemocných, ale také jako energetické středobody, z nichž byla vysílána ochranná energie na území celé tehdejší Velké Moravy.

Ubytování: Vilka nedaleko centra i  Sv. Kopečku Mikulov – více ZDE

 


 

Rezervace/přihláška   ZDE