Setkání žen na Blatinách

s potní chýší a zvukovou koupelí, MuVa tancem a letos i s Ashtanga jogou

Přihlásit se můžete tady

Již dlouho v sobě nosím myšlenku uspořádat setkání. Po každém semináři, který mám možnost s vámi trávit, vidím, jak se mezi vámi tvoří přátelství a také potřeba setkat se znovu a společně sdílet. Bezpečné sdílení je pro nás ženy velmi důležité a někdy nás můžou posunout dál než cokoliv jiného.
                                                       
Už před 2 lety se vznikla myšlenka, že pro vás vytvořím víkend, během kterého budete moci společně sdílet, uvolnit se… prostě být spolu. Tak se „narodil“ seminář Uzdravení, abyste se mohly setkat. Tenhle seminář ale není lehkým setkáním a bytím jen tak, jak víte, je také pracovní – jako sexualita a vlčice. Není to tedy to lehké setkání, které jsem pro vás původně chtěla. Ale vy, co jste jím prošly, mi jistě odsouhlasíte, že má své důležité „místo“ v Cestě ženy.

Hledala jsem pro nás společný prostor, jak bychom mohly společně takto být, odpočívat a poskytl vše ostatní, co jsem již zmínila. 

Tady na Pálavě takový prostor není, ale ukázalo se mi místo, které velmi dobře znám, a myslím, že je pro nás ideální. Nabízí vše, co jsem pro vás hledala a navíc – je uprostřed naší země. 

           

Pálava je jako zralá žena, puberťačka i čarodějka, ale tady to je jako u babičky, velký klid, mír  vydechnutí…a na to se těším nejvíc. 

       

Místo a ubytování

Jedná se o krásné stavení, které nabízí nejen pohodlné bydlení, ale i krásné prostory pro společné chvíle. Poblíž je krásný les s velmi magickým místem a skalami, tůňka, louka. 

 

Abychom naplnily, co jsme chtěly, vytvořila jsem pro nás program, u kterého můžeme být, sdílet, také vytvořit a něco prožít. 

Den po dni…

V pátek začneme setkáním, společným sdílením, jak se máme, co se změnilo od doby, kdy jsme se potkaly na Pálavě, ať již na Sexualitě, Vlčici nebo Uzdravení… Večer si dáme společný tanec, který obsahuje témata – stvoření života na Zemi, stvoření  a propojení těla a vědomí,  naše životy a  naši předci ze všech koutů a světadílů Země. Zbytek večera si uděláme oddychový zážitek u Máří Magdaleny, případně jinak.

Sobota-  příprava potní chýše od  ráno až  do pozdního odpoledne, a to je ten prostor, ve kterém můžeme být spolu, sdílet, obléhat se lesem a tvořit. Podvečer si užijeme v potní chýši. Věřte mi, že bude krásný zážitek.                     Přípravu  i realizaci potní chýše povede Lucka Čapková.
             

             

 Neděli začneme ještě v polospánku a klidně i v  pyžamu zvukovou koupelí za doprovodu Lucky a jejich nástrojů.

 

 

Potom bych ráda dala prostor vám, pokud byste chtěly ostatním představit, co vás baví, co tvoříte a tak dále. Ať již jsou to výrobky, z nichž můžeme vytvořit předvánoční obchůdek nebo něco jiného. Kdo bude chtít, může si připravit krátkou prezentaci. Odpoledne se rozloučíme tancem, meditací se silovými zvířaty…

 

!!! Letos navíc  Ashtanga joga !!!

Tradičná dynamická joga založená na špecifickom dýchaní, koncentrácii mysle a cvičení dômyselne poskladaných jogových pozícií tak, aby sme vyživili všetko, čo potrebujeme k zdravému žitiu a aby sme sa zbavili zbytočností (toxínov, negatívnych emócií, svalových spaziem, nadbytočných kilogramov…).
Pri cvičení Ashtanga jogy posilňujeme svoje zdravie,  rozvíjame silu, flexibilitu a rovnováhu, formujeme si krásne telo a myšlienky a najmä trávime čas so sebou.
 
Slovo „Ashtanga“ začína číslovkou „aštá“, čo v sanskrite znamená „osem“. Osem, pretože Ashtanga má 8 základných krokov, ktoré nám cez etické princípy, fyzické cvičenie, jogové dýchanie, koncentráciu a meditáciu budujú cestu k poznaniu.
Niečo o mne:
Volám sa Mirka, som mama 3 detí a mám 1 manžela  Poznám „iba“ Ashtanga jogu a cvičím ju vyše 8 rokov. Nenápadne sa stala pevnou súčasťou môjho života, až som sa stala učiteľkou jogy, vďakabohu 
Za Ashtanga jogou som v roku 2013 putovala aj do jej rodiska do mesta Mysore v Indii a tam som strávila 2 mesiace. Na Slovensku máme úžasnú ‘Ashtangovú rodinu’ a v rámci nej zdieľame všetko, čo k nám prichádza 🏼
 
 
 
 

 
Strava – lehká vegetariánská – plná penze

                    

.

Termín setkání je  15.-17.11. 2019

Právě v této době jsem na Blatinách už několikrát byla. Věřte mi, je to tam v této době kouzelné….

Přihlásit se můžete tady. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete je na tento email: cestyzeme@gmail.com do předmětu uveďte Setkání na Blatinách.

Cena za víkend zahrnuje:

kurzovné 3000 Kč včetně včetně potní chýše a zvukové koupele

+ strava: 700 Kč / 2 noci / os (snídaně – obědy- večeře), zahrnuje i páteční večeři a nedělní oběd, ubytování 700 Kč

Zahájení v pátek v 17 hodin – ukončení neděle 15-16 hod.

Cena : 4400 Kč – registrace – záloha 2200Kč  

I když bych se ráda setkala s vámi všemi, počet míst je z důvodu velikosti domu omezen na 18 míst. 

Těším se na setkání s vámi,

Mitra

 

 

FOTO z loňského setkání