Setkání žen na Blatinách

s potní chýší a zvukovou koupelí

Přihlásit se můžete tady

Již dlouho v sobě nosím myšlenku uspořádat setkání. Po každém semináři, který mám možnost s vámi trávit, vidím, jak se mezi vámi tvoří přátelství a také potřeba setkat se znovu a společně sdílet. Bezpečné sdílení je pro nás ženy velmi důležité a někdy nás můžou posunout dál než cokoliv jiného.
                                                       
Už před 2 lety se vznikla myšlenka, že pro vás vytvořím víkend, během kterého budete moci společně sdílet, uvolnit se… prostě být spolu. Tak se „narodil“ seminář Uzdravení, abyste se mohly setkat. Tenhle seminář ale není lehkým setkáním a bytím jen tak, jak víte, je také pracovní – jako sexualita a vlčice. Není to tedy to lehké setkání, které jsem pro vás původně chtěla. Ale vy, co jste jím prošly, mi jistě odsouhlasíte, že má své důležité „místo“ v Cestě ženy.

Hledala jsem pro nás společný prostor, jak bychom mohly společně takto být, odpočívat a poskytl vše ostatní, co jsem již zmínila. 

Tady na Pálavě takový prostor není, ale ukázalo se mi místo, které velmi dobře znám, a myslím, že je pro nás ideální. Nabízí vše, co jsem pro vás hledala a navíc – je uprostřed naší země. 

           

Pálava je jako zralá žena, puberťačka i čarodějka, ale tady to je jako u babičky, velký klid, mír  vydechnutí…a na to se těším nejvíc. 

Co na to říkáte?

Jedná se o krásné stavení, které nabízí nejen pohodlné bydlení, ale i krásné prostory pro společné chvíle. Poblíž je krásný les s velmi magickým místem a skalami, tůňka, louka. 

 

Abychom naplnily, co jsme chtěly, vytvořila jsem pro nás program, u kterého můžeme být, sdílet, také vytvořit a něco prožít. 

Den po dni…

V pátek začneme setkáním, společným sdílením, jak se máme, co se změnilo od doby, kdy jsme se potkaly na Pálavě, ať již na Sexualitě, Vlčici nebo Uzdravení… Večer si dáme společný tanec. Místo i vše ostatní připomíná naše předky a proto i tanec bude propojením srdce, odevzdáním starých programů a vděčnost..protože, cítíme li vděčnost, přichází s ní i radost, hojnost a to vše co nám dělá dobře….no uvidíme, co se k tomu ještě přidá…. . Zbytek večera si uděláme oddychový zážitek u Máří Magdaleny.

V sobotu budeme mít hosta – Lucku Čapkovou, se kterou budeme celý den připravovat potní chýši, a to je ten prostor, ve kterém můžeme být spolu, sdílet, obléhat se lesem a tvořit. Podvečer si užijeme v potní chýši. Věřte mi, že bude krásný zážitek.
             

Neděli začneme klidně ještě v polospánku a pyžamu zvukovou koupelí za doprovodu Lucky a jejich nástrojů. Potom bych ráda dala prostor vám, pokud byste chtěly ostatním představit, co vás baví, co tvoříte a tak dále. Ať již jsou to výrobky, z nichž můžeme vytvořit předvánoční obchůdek nebo něco jiného. Kdo bude chtít, může si připravit krátkou prezentaci. Odpoledne se rozloučíme tancem, meditací…
 
Celý víkend se naší stravu bude starat můj manžel, který pro nás připraví dokonce i snídani.

.

Termín setkání je  16.-18.11. 2018 

Právě v této době jsem na Blatinách už několikrát byla. Věřte mi, je to tam v této době kouzelné….

Přihlásit se můžete tady. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete je na tento email: cestyzeme@gmail.com do předmětu uveďte Setkání na Blatinách.

Cena za víkend zahrnuje:

kurzovné 3000 Kč včetně včetně potní chýše a zvukové koupele

+ strava: 700 Kč / 2 noci / os (snídaně – obědy- večeře), zahrnuje i páteční večeři a nedělní oběd, ubytování 700 Kč

Zahájení v pátek v 17 hodin – ukončení neděle 15-16 hod.

Cena : 4400 Kč – registrace – záloha 2200Kč  

I když bych se ráda setkala s vámi všemi, počet míst je z důvodu velikosti domu omezen na 18 míst. 

Těším se na setkání s vámi,

Mitra