Festival Radosti a života pod Pálavou

Děkujeme všem za účast na festivalu ♥

Díky za vše,  čím jste tento festival obohatili,  ať už jste byli součástí programu, jarmarku nebo jste přijeli jako návštěvníci festivalu.

 

Právě pro Vás připravujeme další ročník a těšíme se na setkání s Vámi.

 

Festival Radosti a života pod Pálavou je setkáním příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny přímo v prostorách Autokempu Merkur v Pasohlávkách a to ve dnech 5. – 7. 6. 2020.

Festival proběhne v duchu hudby, tance, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života.

 Program bude zahájen v pátek odpoledne koncerty a divadelním představením. Součástí pátečního programu bude už i trh řemesel a různých výrobků. V sobotu a v neděli budou probíhat workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce. Bude nám ctí, pokud i Vy se připojíte se svou přítomností a přidáte prvnímu ročníku festivalu energii a něco ze svého nitra.

Přihlášky na jarmark

a

REGISTRACE PRO VYSTUPUJÍCÍ 

 

Spolupořadatelem festivalu je Soňa Mitra Pavlincová


 


Děkujeme všem, kteří  svojí účastí  podpořili druhý ročník festivalu video níže

 

fotoalba jsou na níže uvedených odkazech:

https://www.facebook.com/pg/autokempmerkur/photos/?tab=album&album_id=1746828942060131

https://www.facebook.com/pg/autokempmerkur/photos/?tab=album&album_id=1748016198608072


Děkujeme všem, kteří  svojí účastí  podpořili první ročník festivalu.

Video z festivalu najdete ZDE

foto z festivalu
https://www.facebook.com/autokempmerkur/photos/a.1394738080602554.1073741995.156746671068374/1394738153935880/?type=3&theater


 

STRÁNKY FESTIVALU

 

Dovolte, abychom Vás tímto pozvali na další  ročník festivalu Radosti a života pod Pálavou 2019. Setkání příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny přímo v prostorách Autokempu Merkur v Pasohlávkách . Festival proběhne v duchu hudby, tance, divadelních představení, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života.
Program bude zahájen v pátek odpoledne koncerty a divadelním představením. Součástí pátečního programu bude už i trh řemesel a různých výrobků. V sobotu a v neděli budou probíhat workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce.

Účastníci  festivalu 2018

Soňa Mitra Pavlincová (úvodní rituál, zahájení, meditace, MuVa tanec, Cesta ženy), Létající koberec (koncert ethno world music), Ondřej Smejkal, Maok (hudba vnútorných krajín), Zdeněk Ordelt (slovanský obřad pro předky a ducha místa), Karel a Irena Křížovi (NITKAŘ aneb Světlé nitky nad námi), Rudolf Desenský(psychologie psů), Radek Zítka (šamanské bubnování), Sára Nová (akustický koncert), Gabriela Dušková (tantrické posvátné vztahy, QIGONG), Věra Várady (astrologie, numerologie),  Tomáš Pukšic (pojízdná čajovna), Ivan Jašek (Shivanam: Shivaspace Experience, šamanské bubnování),   Soňa Bára Szkanderová (automatická kresba v běžném životě), Karina Heková a Martin Král(australské květové esence), Jiří Veselý (Noční povídání do usnutí), Radka Svobodová, Jan Taran Kahle (techniky práce s tělem, individuální systemiky, šamanismu a muzikoterapie), LeDva(koncert),Michaela Peterson, Věra Várady, Nikol Kozáková, skupina Svarga, skupina Ashwaganda, skupina Shivanam Experience, Jitka Vydarená, Lucie Čapková, Petr Koch, Martin Svozil, Romana Seik- Černická, Živá zahrada, Klára Veselá, Lara Alergia, Igor Samotný, Iveta Akasha Smoldasová, Soňa Bára Szkanderová, Jana Šálková, Petra Čechová, Marina Junga, Igor Mihál, Filip Procházka, Karin Heková, Martin Král, Štěpán Axman, Alena Shirmanová, Sára Nová, Jovana Šilarová.

 

Program- zahájení v pátek navečer slovanským obřadem, koncerty a divadelním představením. Součástí pátečního programu je i  trh řemesel a různých výrobků. V sobotu a v neděli probíhají workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce, divadélka a program pro děti.

 
 


Další pozvání najdete na videu níže

 

Kontakt pro rezervaci: kemp@pasohlavky.cz, tel. 519 427 714, www.kemp-merkur.cz.

https://www.facebook.com/events/155790461593447/