PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ NA SILOVÝCH MÍSTECH PÁLAVY

PRO MUŽE a případně CHLAPCE

Rezervace a přihláška ZDE

 Vše, co je zde, je mnou a JÁ jsem tím.

Jsem vším, vším, co kdy bylo stvořeno, mohu být a jsem kýmkoliv, ať už to pro kohokoliv znamená sílu či slabost, smutek či radost.

Odvaha má mnoho tváří, někdy je odvážné promluvit, jindy mlčet. Někdy je odvážné vytasit zbraň nebo ukázat zaťatou pěst, jindy je nejodvážnější složit zbraně.

Pro jednoho je slabostí otevřít a ukázat srdce nebo projevit soucit, pro jiného je to tím největším hrdinským činem.

 

 

Termín:  Duben 2020 –  23.- 26.4 .2020 Rezervace a přihláška ZDE

Kurzovné: 5.200 Kč 

Další náklady: ubytování+ strava (obědy + večeře => vegetariánská)- 2.500,- Kč

Cena celkem: 7.700,- Kč

Začínáme ve čtvrtek kolem 17. hodiny (cca v 18 hodin večeře) předpokládané ukončení v neděli kolem 15. hodiny (oběd v ceně).  

Po vyplnění přihlášky obdržíte potvrzení o rezervaci místa na semináři a informace k platbě (uhrazení zálohy 2600,- Kč na bankovní účet). Doplatek za kurzovné, stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen na 15 osob. 

 

Témata semináře:

Být spokojený, tak jak jsme, ve své přirozenosti, která se dere na povrch a bere nám VNITŘNÍ KLID,  je někdy to, co  hledáme celý život.  Pokud dokážeme přijmout vše, čím jsme, všechny svoje STRACHY a pozveme je  k sobě, aby se každý z nich mohl projevit a být přijatý, pak přichází klid . Všechny naše STÍNY jsou stále s námi a čekají až se jich přestaneme bát. Někdy nejsou ani tak děsivé jako naše představy o nich. Mohou se projevit jakkoliv, jako cokoliv, co v sobě popírám ať už je důvod jakýkoliv. Jejich přijetím  nejen odlehčíme svému VNITŘNÍMU DÍTĚTI, ale také dovolíme projevit se všem ŽIVLŮM, se kterými jsme spojeni, protože i když jsme se vzdálili, jsme součástí přírody, Země, ze které se zrodili  a kam se naše těla navrací.

Nechme proto rozhořet vášně v našich srdcích, nadechněme se zhluboka, protože v nádechu  a výdechu se ukrývá celý život. Pozveme vodu, aby vyplavila, vše co tíží naše srdce, abychom mohli mít už navždy OTEVŘENÉ SRDCE a tělem mohla proudit ŽIVOTNÍ ENERGIE. Pak ve stavu přirozenosti, kdy jsme tím kým jsme ve své obnaženosti a připraveni přijmout hlavně sebe, pak přijmeme všechno a všechny. Naše VZTAHY tím získají jiný rozměr a ŽIVOTNÍ – SEXUÁLNÍ ENERGIE   může pak volně proudit a vyživovat naše  těla i duše.

 

Program :

 • úvodní propojení se svým „jádrem“
 • objevení a propuštění svých zavřených aspektů
 • východ slunce v lomu
 • pohled do svého nitra, jak se doopravdy „mám“
 • práce na silových místech Pálavy
 • noc uprostřed přírody
 • tanec srdce – propuštění a uvolnění pout, které dáváme sami sobě
 • moje temné já – kdo je, jak vypadá, a jeho přijmutí
 • přijmutí všeho čím jsme a bojím se toho nebo to neumím projevit
 • vnitřní dítě – jak mu je, a jeho osvobození nejen od starých programů
 • šamanský skok
 • partnerství – sexuální – životní energie
 • Sluneční rituál na Sluneční pyramidě

Co sebou: karimatku, spacák (nejlépe v pohodlném batohu), oblečení do přírody, pohodlné oblečení na meditace a pohyb uvnitř, buben nebo jiný nástroj, termosku na čaj)

Ubytování: Vilka nedaleko centra i Svatého Kopečku v Mikulově – více ZDE

 

6 fází mužského života:

 

Celý život se o něco snažíme, rosteme a chceme být tím nejlepším a pak přijde chvíle, kdy se ozve duše a zeptá se: Opravdu je to to, co jsi hledal? Jaký teď jsi, jsi šťastný a cítíš klid? Máš pocit svobody a radosti? Cítíš zářivost života, svojí sílu a nespoutanost, svoji esenci? Nebo ses stal někým jiným?

Pak je čas se „vrátit“. A kam? K sobě ke své přirozenosti a být sám sebou.

To je to, co nás dělá jedinečnými.

Chcete li se vydat na cestu… budeme u rádi Vašimi průvodci… 

Rezervace a přihláška ZDE

Mitra a Vonti

 


 

Průvodkyní seminářem je: Soňa Mitra Pavlincová  (více informací najdete v tomto odkazu)

* Seminář je vhodný pro každého muže a není nutno žádných předchozích kurzů ani seminářů. Vše nesete v sobě, je třeba jen otevřít dveře a vejít na cestu k sobě. A možná po cestě vyházet vše, co tam už dávno nepatří.