Muva tanec na téma roztančete svoje SRDCE

Zeptejme se srdce, co je naší cestou a co je naší radostí.  Dovolte touze, kterou držíte v zajetí, aby se tancem uvolnila a prostoupila celé vaše tělo. Objevte, po čem vaše tělo touží, zkraťte vzdálenost mezi sebou a touhou vlastního srdce.Nic nebolí srdce víc než pocit, že nezná smysl života a pokud ho zná a bojí se ho žít, pak se zrazeno sebou samým cítím prázdným.
 
MuVa tanec je tancem, jenž pochází přímo z Vás, z Vašeho těla a nitra – nemusíte tudíž umět a znát vůbec žádné kroky. Tanečníky vedu pouze hudbou a slovy a tím se ve Vás probudí Váš vlastní vnitřní tanečník.
 
Každý tančí podle sebe, a tak i když je pro všechny stejná hudba, rytmus a styl má každý vlastní. Můžete to přirovnat k intuitivnímu, spontánnímu či scénickému tanci, kdy scénou je to, co se právě odehrává ve Vašem nitru, což může být velmi osvobozující a uvolňující. Jelikož MuVa tanec vyvěrá přímo z těla i nitra tanečníka, má hluboké uvolňující, tělo i duši povznášející účinky. Je tancem naprosté svobody pohybu, který roztančí nejen Vaše tělo, ale i srdce a duši, uvolňuje potlačené emoce a tím léčí…
 
CESTA ŽENY
 Pokud žena zůstane svobodná ve svém jádru, dokáže nejen plně ovládat svoji sílu a tvořit svůj život, ale také prostřednictvím této životadárné energie může uzdravovat sebe a své okolí. Stejně  tak  dokáže  žena  pomoct  muži,  aby  se  této síly dotkl a mohl se stát její součástí. Chtěla bych, aby ženy o své skryté síle věděly a mohly si konečně dovolit projevit ji.  To je poselství, které vkládám do svých seminářů a předávám dál… Mitra  
 
Posvátná sexualita
Pokusme se vrátit sexualitě posvátnost, ale ne ve smyslu něčeho nedotknutelného, ale toho, co  nás naplňuje, oživuje, toho co je posvátné jako život sám, neboť prostřednictvím této sexuální- životní energie jsme se  zrodili. V semináři nejde o žádné tantrické ani podobné techniky, ale o to najít v sobě tuto ukrytou sílu, a používat ji ve svém životě, aby  mohla  volně  proudit našim tělem a vyživovat naše těla i duše a vše co nás dělá úplnými. 
 
Žena ve své síle
 Když  se žena vzdálí svému divokému já, její osobnost slábne. Žena ve své přirozenosti není jemnou ani  manipulovatelnou bytostí, není jí předurčeno být napodobeninou ideálu  ženy, který dnes ve své opravdovosti ani  neexistuje.  Přirozeností    pro  ni  je  tvořit,   dosáhnout   toho, po   čem  touží a být nespoutaná  a  přitom  jemná a milující. Žena dokáže otevřít své srdce muži jen tehdy, je-li ve své síle. Pokud  žena potlačuje svoji přirozenost, spontánnost a divokost, vzniká v jejím těle zmatek, deprese a stres a její  život se stává nudný a  smutný Pak přišel  čas, aby vzbudila v sobě své přirozené instinkty, sílu, kreativitu, tvořivost a především divokost.