MuVa Tanec – sdílení
 


 
Dobrý den Soňo,Chtěla jsem Vám pro tuto chvíli poděkovat za téměř více než roční tancování s Vámi, bylo to vždy jedinečné, zvlášť minulý tanec Světlo a Stín, to byl skutečně pro mne TANEC s velkým T, hluboký, otevřený, přijímající….Děkuji za to, že nám vozíte své tance, které z Vás nádherně proudí.Přeji Vám nejen krásný advent, Vánoce, vše, tak jak má, v roce 2017, ale jednoduše přeji krásné bytí v našem časoprostoru
Lucka

Milá Mitro,
srdečně Tě zdravím ze „severu“  a velmi děkuji za osvobozující tanec v pondělí- Podzimní energie.
Moje srdce patří jižní Moravě, Pálava, Vrbice – to je pro mě země zaslíbená. I když jsem šťastná všude.
Také Ti děkuji za seminář s Tebou – moc mi pomohlo Tvoje vedení, energie – Ty, jako světelná bytost.
Těším se na další tanec v listopadu.
Přeji Ti barevné a láskyplné dny.

Pája 


Milá Mitro,
 
konečně píši zpětnou vazbu k tanci svobody. Pro mne se svoboda po tanci projevila hlavně ve svobodě slova:)  Začalo se mi dařit lépe verbalizovat svoje pořeby. Jsem schopná manželovi srozumitelně sdělit, čeho jsem ochotná se vzdát a co je pro mne naprosto zásadní a důležité (synovi jsou tři a dceři necelý rok, tak se   jedná   hlavně o to kdy a kam si půjdu na chvíli odpočinout). Třeba to, že jsem už čtyři roky nebyla na běžkách a moc mi to chybí.
A uvědomila jsem si, jak málo jsem byla ochotná jít se svou kůží na trh. Ano, mám trošku nemainstreamový pohled na výchovu, stravování a mateřství vůbec. Donedávna jsem se to snažila tak trošku maskovat. Ale došlo mi, jak mě to unavuje, snažit se sou nenápadností ostantím vyhovět. Najednou cítím, že mám sílu si stát za svým,  i když budu možná za zády pomluvena. Je mi to najednou jedno, jupííí:)
Měj se moc krásně
Aramona 

Minulý tanec na Jarní energii (Probuzení jarní energie)byl pro mě doposud nejintenzivnější, emočně, mentálně i fyzicky, absolutní pecka a pole ten večer vytvořené tanečníky a všemi energiemi bylo NEUVĚŘITELNĚ silné, laskavé a bylo to nádhera.
Děkuji za to ze srdce.
Lucka Máchová

 
 
Soni MuVa tanec vyvolává závislost… Kdo jednou zkusí, pak už pořád musí …tančit!!!!!
Iva

Milá Soňo,
moc děkuji za Tvůj MuVa tanec. Vždycky jsem si říkala:“Co na tom spontánním tanci všichni mají?“ říkala jsem si vždycky. Jako malá holka jsem prošla opakovaně zkušeností, že je lepší své tělo moc necítit. Jednoduše v něm nebýt, moc si ho nevšímat. Stejně jsou s ním jen potíže a starosti. Ale najednou mi začalo v životě chybět. A tak jsem začala hledat a zkoušet různé cesty, jak se dostat do kontaktu se svým tělem a svými emocemi. Pomalu se začalo moje tělo uvolňovat, protahovat, vláčnět. Začala jsem ho lehce cítit…
A když mi přišla pozvánka na Tvůj MuVa tanec, rozhodla jsem se, vyzkoušet, jak to mám s tancem teď! A najednou to konečně přišlo! Ta radost, to blaho, ten úžasný pocit z tance. To bezpečí, že mě někdo tak trošku vede a zároveň svoboda, že si vlastně můžu dělat co chci. Chci tančit, jen tak stát a poslouchat hudbu nebo se jen v sedě kolíbat? A nebo dnes zjistím, že vlastně vůbec tančit nechci, že nechci nikoho poslouchat, že se chci jen tak rozplácnout na podlahu a zůstat rozplácnutá? Ta úžasná možnost zkoumat, jak to vlastně dneska mám. Chci tančit pomalu, i když je píseň rychlá? Potřebuji do rytmu dupat, protože mě nedávno někdo naštval nebo se budu raději pohupovat, protože jsem unavená? Mám chuť divočit nebo jen tak plout sálem? Chci se potkávat s jinými tanečníky nebo chci být sama se sebou a tančit si jen pro sebe se zavřenýma očima? Ta zvědavost, která píseň mě dneska osloví, která mě dojme, která mi udělá radost, která mě utiší a nebo která mi dodá energii? A zažívat potěšení z toho, že můžu cokoliv a nemusím vůbec nic.Těším se na další tančení
Alžběta


Soni,
moc děkuji, že máš tak báječného manžela a dobré kamarádky a díky tomu My můžeme s tebou tančit. Pokaždé je to pro mě jiné a já se plně oddávám tanci mé Duše. Jsem dlouhé roky terapeutka a u tance s tebou se vždy plně uvolním, objevím o sobě něco nového.
Vy děvčata, co máte nějaké kilo navíc, nebojte se přijít, protože zjistíte, že i vaše tělo chce tancovat lehce, radostně, divoce … jsem někdy převapená, jak se mé tělo pohybuje a myslím si, že přestala fungovat zemská tíže ☺. Ale to přestala fungovat tíže mé mysli a tělo si tančí samo.
Soni, děkuji, že jsi a že pro nás tvoříš tanec. A děkuji sobě, že jsem měla odvahu přijet poprvé. Teď už tam s tebou budu pokaždé.
Ája


Ahoj Soni,
moc se mi líbí Tvoje tancování
Vlastně u Tebe na tančení se může cokoliv, ty umíš dopřát lidem, aby si dovolili. Lidi měli pocit bezpečí a mohli se projevit, byli tam i úplně nezkušení a přesto to všechno ustáli, i když to bylo silné.
Děláš to nádherně a procítěně. Dokážeš přivolat láskyplnou ochranu.
Jana


Ahoj Soni,
ještě jednou Ti chci poděkovat za včerejší relaxační večer. Opravdu se cítím dobře a uvolněně a už jsem to potřebovala, věř mi.:-) Nevím co dřív a tak jsem si aspon chvíli našla čas sama pro sebe.
Akorát jsem nemohla pak usnout, asi přemíra pohybu a myšlenek.:-)
Musím říct, že mě bolí i celé tělo,asi jsem do toho pohybu dala opravdu hodně.:-) takže kromě relaxu a pročistění mysli i účinná věc pro krásu těla.:-)
Měj se hezky
H.


Ahoj Soni,
díky moc za tanec. Tentokrát to pro mne bylo emotivní.
Nejdřív se mi vůbec nechtělo, byla jsem unavená… a pak to ze mě postupně spadlo.
Něco se i uvolnilo, na Dušičky jsem posílala světlo lásky svýmu tátovi, který zemřel, když mi bylo 5 a na tanci (u útesu) jsem viděla to samé, akorát že tentokrát to vysílal on mně jako té holčičce. Klidně Ti ten příběh poskytnu na stránky, nějak to dám do rozumné formy.
Díky za to, že jsi.
Lenka


Soni, děkuji Ti moc, potěšila jsi mě 🙂
A děkuji Ti za to, jaké krásné tancování připravuješ a děláš.
Také se těším na další setkání s Tebou třeba na další tancovačce 🙂
Jana


Ahoj moje milá Mitro, stále vzpomínám na tance s tebou. Cítím, jak mě obrovsky posunuly, spoustu věcí mě došlo, díky prožitkům v tanci. To bych nikdy neřekla, jakou má tanec sílu. Děkuji za toto poznání. Dnes ráno jsem si krásně zatančila a vzpomínala na tebe. .
Miluju tě a s láskou objímám
Iveta