sona-2  mms_img278678920  sona-1  Mitra  sona-5            20140628_111621_180903  20150723_184515  sona9  sona-4  sona-y

Soňa Mitra Pavlincová 

Na  své  cestě  životem  jsem  byla a stále  jsem  malou  holkou, dospělou  ženou, matkou,  milenkou,  snad  vším, čím žena může být. A kým jsem ještě? Hledám slovo, kterým bych sebe správně pojmenovala. Šamanka? Ne, nejsem  šamanka. Možná bych jí se svými znalostmi byla, ale nežiji v přírodním kmeni v pralese, jako ostatní šamani. Kněžka?  Ne, nejsem kněžka,  za kterou mě někteří označují a jíž jsme kdysi v dávných dobách několikrát byla. Druidka? Ne,  nejsem druidka, protože být a stát se druidem je dlouhá cesta na  desítky  let  a ještě nejsem u jejího cíle   a i   když mám hodně z jejich umu, nemám zdaleka všechno. Kým tedy jsem ?  Průvodkyně? Ano, to je to správné slovo, jsem  průvodkyní životem, tancem  i cestou. Provázím Pálavou a jejími silovými místy, provázím  tanečníky  jejich  tělem   a pomáhám jím najít   vše, co jim neslouží.  Vše, co způsobuje bolest, smutek, stagnaci nebo jiné omezení a  tím  možnou nemoc.  Provázím životy minulými i současnými. Příběhy, které se nám staly a  už si  je  nepamatujeme, protože  je to buď  velmi  dávno  nebo by  bylo pro nás  příliš  bolestné  se  na ně  podívat a uzdravit  je.  Provázím   cestou  k  radosti    a spontánnosti, kterou jsme měli jako děti, provázím  k síle, která sídlí v našich tělech, k odvaze a všemu, co je naší přirozenou součástí. Pokud  máte chuť se vydat na cestu a objevit sami sebe…jste zváni… ráda budu Vaší průvodkyní.

 Během svého života jsem prošla řadou zkušeností, jak osobních, tak vedených různými mistry. Avšak za nejhlubší a nejupřímnější cestu k lidské duši a tělu vidím vlastní osobní cestu, která se stále vyvíjí. Během cesty životem jsem ochutnala plnost žití i dotek smrti, prošla jsem řadou zasvěcení do různých energetických systémů, setkala jsem se se světlem i temnotou. Procházím učením moudrosti starých druidů, poznávám a znovu se rozpomínám, jak pracovat a vnímat  přírodu jako  živou  součást  našeho  bytí.  Miluji   hudbu a tanec, který jsme vložila do tance MuVa, jehož jsem zakladatelkou.  Síla a uzdravující energie milostného spojení,  jemnost i síla  ženství v její opravdovosti, jsou dalšími tématy, které jsem vložila do   projektu  CESTY ŽENY. Žiji na Pálavě, kde se věnuji energii staroslovanských kněžek a silovým místům Pálavy.

O mně,   Pálavě i seminářích se dozvíte více na videu níže:

VIDEO: Cestyksobe.cz/sona-mitra-pavlincova-cesta-zeny/dovosti