Konzultace

…práce s pocity/poruchy chování/nízké sebevědomí/fóbie/ zdravotní potíže/problémy s komunikací…

Individuální, pro ženy, pro muže, pro páry…

Pokud Vás něco trápí ať už jsou  to různé nepříjemné pocity, které nás neustále přepadají  nebo si přejete ve svém životě udělat změnu a  nemáte možnost nebo se nechcete z  jakéhokoliv důvodu zúčastnit seminářů, můžete využít možnost individuálních konzultací  (vhodné pro muže, ženy i páry) na Vámi zvolené téma (nejčastějšími témata jsou vnitřní klid, strachy a fóbie – i u dětí, sexualita, partnerství a jiné vztahy, sebevědomí, problémy v komunikaci, bolesti hlavy atd). Při konzultacích využívám různé techniky. Více o mně se dočtete v sekci O mně

Skypové konzultace neposkytuji. Osobní kontakt je pro mne tím nejdůležitějším. Potřebuji Vás vidět, vnímat, cítit.

Čas konzultace: 1,5-2 hodiny (počítejte raději i  delší dobu, přesný čas nelze předem odhadnout). Cena 1500 Kč za setkání. Pokud se konzultace prodlouží nad 2 hodiny, cena za každou další hodinu 500 Kč. U regresí je obvyklá doba 3-5 hodin.

Místo konzultace – Mikulov Pálava- pokud se nedomluvíme jinak místem konzultací je Yoga Oáza – adresu i mapku najdete ZDE

Vzhledem k časové vytíženosti věnuji konzultacím jen některé dny. Konzultace je třeba si rezervovat předem emailem  na cestyzeme@gmail.com. Do předmětu uveďte prosím KONZULTACE. Krátce popište svůj problém a  zanechte Váš telefonický kontakt, osobně se Vám ozvu a domluvíme si termín.

 

Ať hledáte cestu k RADOSTI, VNITŘNÍMU KLIDU,

SEBEVĚDOMÍ, SPONTÁNNOSTI, 

SPOKOJENÉMU PARTNERSTVÍ

PŘÁTELŮM ČI DĚTEM,

 budu ráda Vaší průvodkyní…

 

Věřím, že spolu najdeme CESTU….

 Soňa Mitra Pavlincová

 

 

 Sdílení – prožitky- účastníků  konzultací:

——————————————————————————————————————————————

Pred regresi jsem citila velkou tihu na srdci a smutek. Mitra mne provedla detstvim do minuleho zivota, a pomohla mi zpracovat, obrovskou bezmoc, ktera tam nastala.
Hned po regresi jsem pocitila obrovskou ulevu a lehkost, ktera pretrvava. Jsem celkove mnohem citlivejsi. A dokonce jsem vnimavejsi k urcitym pocitum, ktere se mi drive nedarilo rozpoznat.
 
Eva
——————————————————————————————————————————————-
Odmalička som mala problém slobodne sa vyjadrovať na verejnosti. Skúsila som regresnú terapiu v sprievode Mitry. Dostala som sa do doby, kedy som hovorila pravdu a bola som preto zabitá. Tak som si dala sľub, že nemôžem hovoriť pravdu. Po regresii a prijatí situácií, ktoré sa mi stali v minulosti som sa cítila oveľa uvoľnenejšie, vyjadrujem sa slobodnejšie a ak príde nejaká situácia a s ňou emócie, viem, ako s tým pracovať…
ďakujem Mitra, že pomáhaš ľuďom na ceste k ich vnútornej slobode 🙂
Lucia
——————————————————————————————————————————————
  Poslední roky jsem pociťovala úbytek energie. Veškerou svou sílu jsem vydala v práci a na ostatní povinnosti mi ji už mnoho nezbývalo. Cítila jsem se vyčerpaná a unavená. Odpočinek ani dovolená mi nepomáhaly. Důvod únavy jsem neznala. Všechny lékařská vyšetření, které jsem podstoupila, byly v pořádku. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet regresi. S Mitrou jsme prostřednictvím procházení minulých zkušeností, které se mi díky jejímu vedení začaly spontánně vybavovat, narazily na vzorec chování, který se v mém životě často opakoval. Prostřednictvím regrese se podařiloé tento vzorec chování zpracovat tak, abych jej už ve svém životě nemusela opakovat. V podstatě bezprostředně po ukončení regrese jsem začala cítit návrat svých sil. Mohla jsem se pustit do věcí, které jsem dlouhodobě odkládala, protože mi na ně nezbývaly síly. Mitra je úžasnou průvodkyní a moc ji za průběh své regrese děkuji.
Jana
——————————————————————————————————————————————