Terapie – Osobní konzultace

…práce s pocity/poruchy chování/nízké sebevědomí/fóbie/ zdravotní potíže/problémy s komunikací…

Individuální, pro ženy, pro muže, pro páry…

Pokud Vás něco trápí ať už jsou  to různé nepříjemné pocity, které nás neustále přepadají  nebo si přejete ve svém životě udělat změnu a  nemáte možnost nebo se nechcete z  jakéhokoliv důvodu zúčastnit seminářů, můžete využít možnost individuálních konzultací  (vhodné pro muže, ženy i páry) na Vámi zvolené téma (nejčastějšími témata jsou vnitřní klid, strachy a fóbie – i u dětí, sexualita, partnerství a jiné vztahy, sebevědomí, problémy v komunikaci, bolesti hlavy atd). Při konzultacích využívám různé techniky. Více o mně se dočtete v sekci O mně

Skypové konzultace neposkytuji. Osobní kontakt je pro mne tím nejdůležitějším. Potřebuji Vás vidět, vnímat, cítit.

Čas konzultace:  Ppočítejte raději i  delší dobu, přesný čas nelze předem odhadnout). 1,5-2 hodiny cena 1500 Kč za setkání. Pokud se konzultace prodlouží nad 2 hodiny, cena za každou další hodinu 500 Kč. Obvyklá doba 3-5 hodin.

Místo konzultace – Mikulov Pálava–místo vždy upřesním

Vzhledem k časové vytíženosti věnuji konzultacím jen některé dny. Konzultace je třeba si rezervovat předem emailem  na cestyzeme@gmail.com. Do předmětu uveďte prosím KONZULTACE. Krátce popište svůj problém a  zanechte Váš telefonický kontakt, osobně se Vám ozvu a domluvíme si termín.

 

Ať hledáte cestu k RADOSTI, VNITŘNÍMU KLIDU,

SEBEVĚDOMÍ, SPONTÁNNOSTI, 

SPOKOJENÉMU PARTNERSTVÍ

PŘÁTELŮM ČI DĚTEM,

 budu ráda Vaší průvodkyní…

 

Věřím, že spolu najdeme CESTU….

 Soňa Mitra Pavlincová

 

 

 Sdílení – prožitky- účastníků  konzultací:


Dobrý den, Soňo. Byla jsem u vás v srpnu na konzultaci,. V prvé řadě vám chci ještě jednou mockrát poděkovat za vše, co se při konzultaci odehrálo… V mém životě se skutečně něco hodně pohlo. A pořád mě to žene, abych šla a pracovala dál. Cítím k tomu teď velkou příležitost. Když jsem u vás v srpnu byla, byla jsem právě pár dní těhotná 😁 a je to úžasné, co vše mě učí…
Děkuji, mějte krásné dny
Eva


Pred regresi jsem citila velkou tihu na srdci a smutek. Mitra mne provedla detstvim do minuleho zivota, a pomohla mi zpracovat, obrovskou bezmoc, ktera tam nastala.
Hned po regresi jsem pocitila obrovskou ulevu a lehkost, ktera pretrvava. Jsem celkove mnohem citlivejsi. A dokonce jsem vnimavejsi k urcitym pocitum, ktere se mi drive nedarilo rozpoznat.
 
Eva

 
Odmalička som mala problém slobodne sa vyjadrovať na verejnosti. Skúsila som regresnú terapiu v sprievode Mitry. Dostala som sa do doby, kedy som hovorila pravdu a bola som preto zabitá. Tak som si dala sľub, že nemôžem hovoriť pravdu. Po regresii a prijatí situácií, ktoré sa mi stali v minulosti som sa cítila oveľa uvoľnenejšie, vyjadrujem sa slobodnejšie a ak príde nejaká situácia a s ňou emócie, viem, ako s tým pracovať…
ďakujem Mitra, že pomáhaš ľuďom na ceste k ich vnútornej slobode 🙂
Lucia

  Poslední roky jsem pociťovala úbytek energie. Veškerou svou sílu jsem vydala v práci a na ostatní povinnosti mi ji už mnoho nezbývalo. Cítila jsem se vyčerpaná a unavená. Odpočinek ani dovolená mi nepomáhaly. Důvod únavy jsem neznala. Všechny lékařská vyšetření, které jsem podstoupila, byly v pořádku. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet regresi. S Mitrou jsme prostřednictvím procházení minulých zkušeností, které se mi díky jejímu vedení začaly spontánně vybavovat, narazily na vzorec chování, který se v mém životě často opakoval. Prostřednictvím regrese se podařiloé tento vzorec chování zpracovat tak, abych jej už ve svém životě nemusela opakovat. V podstatě bezprostředně po ukončení regrese jsem začala cítit návrat svých sil. Mohla jsem se pustit do věcí, které jsem dlouhodobě odkládala, protože mi na ně nezbývaly síly. Mitra je úžasnou průvodkyní a moc ji za průběh své regrese děkuji.
Jana

Ahoj Soni,

je to už několik měsíců, co jsem Tě vyhledala z důvodu, že jsem se necítila dobře. Měla jsem různé zdravotní a psychické potíže, které mě omezovaly v běžném životě.

Provedla jsi mě regresí, která byla vůbec mou první a zatím i poslední.  Byla to velice zajímavá zkušenost, která odstartovala moji práci na sobě samé. Viděla jsem věci, o kterých jsem se dříve domnívala, že nejsou možné vidět. Teprve, až jsem se sama přesvědčila na vlastní kůži, uvěřila jsem.

První dny po regresi jsem se cítila zvláštně. Nedovedu ten pocit popsat, možná bych řekla, jakoby hůře. Hlavou mi běželo spoustu odlišných myšlenek a nevěděla jsem, zda se vůbec něco změní. Jestli přijde nějaké zlepšení a potom se to stalo. Během několika dní jsem si uvědomovala, že zvládám věci, které mi dříve činily potíže, daleko lehčeji.  Také jsem se zbavila – očistila od vtíravých myšlenek, které mě brzdily v práci a při každodenním bytí.  

Je toho daleko víc, co bych mohla napsat, ale nejsem žádný spisovatel, proto ti chci ještě jednou poděkovat za tvoje laskavé uskutečnění regresní terapie i následné podpory, kterou jsi mi sama vstřícně nabídla.

Hezké letní dny, Dana