Cesta Ženy- Posvátná sexualita (8.-12-5.2019)

 

 

 

 

 

Mitro,
seminář pod Tvým vedením byl nejlepším (nejhlubším), co jsem zažila.  Na závěrečný rituál nikdy nezapomenu. Obrovský dík a úcta. Toto chci naučit své dcery…. Stále mám na mysli slova: „Podívej se do očí žen kolem sebe a do očí svých dcer. V nich jsme…“ Je to tak. 
Děkuji.
 
Helena

Milá Mitro,
 
 můžu říct za sebe je, že je to první seminář, ze kterého jsem nepřijela rozhozená a cítím posílení. Snažím se to pozorovat a přijímat s pokorou. Cítím,že se něco děje, ale ještě nevím pořádně co. Určitě bych časem chtěla napsat svoje reflexe,tak uvidíme, zatím se pohybuju mezi ženama, více vnímám i jejich vnitřní pochody a víc je chápu nebo vidím,co se v nich odehrává. A dokážu zůstávat víc v klidu, v pondělí jsem na policii vyřizovala nějaké záležitosti a zůstala jsem klidná a soustředěná (dřív jsem byla nervózní na všech úřadech a tak trochu mimo). Začínám si stavět i hranice a tolik se mě nedotýká to,co mě dřív vyhazovalo z kolejí, hlavně v interakci s dětma.
A praktikuju cvičení.
 
Děkuju a přeju příjemný odpočinek a hodně síly 🙂
 
Zuzka 

 


Cesta Ženy- Posvátná sexualita (23.-27.1.2019)

              Milá Mitro, 

Milá Mitro, 
ještě jednou děkuju za těch pár dní, ve kterých se můj svět zvětšil. 
Už jen včerejší půlden po semináři přinesl takových nových radostí, že se těším na další objevování a budu ráda, pokud budeš ty opět mým průvodcem.  
Zastavuji dle rady mého drahého v půlce cesty, abych zkontrolovala pneumatiky. Chci se zeptat pána za pultem benzinky, co s tím. A než to dopovím, vyskočil, dofoukl mi všechny čtyři, pustil mě zadarmo na záchod a než jsem přišla, měla jsem kávu na stole. Zapomněl, kolik mi má vrátit drobných, rozbil omylem talířek. Šarmantne: Prý, že mám hezké povolání a tak… v tom zavolal opět můj drahý, jak dopadly pneumatiky a jestli půjdeme na večeři. Asi jako že se nemám bavit s nějakým pumpařem. 😀
Po večeři jsme šli všichni tři bruslit. Nápad syna :-D. Takové společné radosti jsme už dlouho nezažili. 
No a pak večer v posteli 😀 Už vím, co je to extáze. A muž…věřím taky. Posílám poděkovaní od srdce. Mám radost.
Gábina 

Krásný den Soni.
Tak jsem se konečně dostala k psaní. Nejdříve bych chtěla vyjádřit vděčnost. Vděčnost za to, že jsem Tě poznala. Navždy si budu pamatovat pohled do Tvých očí. Ten klid a porozumění, které jsem cítila, když mi bylo ouvej, byl úžasný. Nevím jak jsi to udělala ;-), ale poté, co jsem si málem vyplakala srdce, jsem se necítila vůbec unavená, bez síly pokračovat dál, tak jak to bylo už několikrát, kdy se mi podařilo takhle plakat doma. Děkuji Ti……… a mám pocit, že ta slova nedokáží popsat celý rozsah toho, co bych tím chtěla říct 🙁   Takže ještě jednou… DĚKUJI TI….. 
Návrat proběhl v klidu a pohodě. Cesta byla úžasná, jen ta únava na nás byla znát 😉 
Musím se přiznat, absolutně jsem netušila, že  “ welness “ 😀 na který jsem jela, bude takový mazec. 😉 
Snad se mi podaří naplánovat si ještě nějaký tomuto podobný, problém je, že dovolenou si musím plánovat  na celý rok dopředu , holt pracuji v nemocnici.  Pobyt v ženském kruhu se mi moc líbil. Ta energie je úžasná 😉
Musím hodně cvičit, ještě mám velké rezervy, ale to mně neodradí. 
Děkuji Ti, že ses rozhodla dělat tyto kurzy. Hodně žen stále netuší, jakou mají v sobě sílu ;-)Díky Tobě už o ní vím 😉
Takže za mně můžu všem doporučit. 😀
Děkuji za to, že jsi 😉
Martina

Ahoj Mitro, průvodkyně mou cestou zpátky k sobě,

 
toto sdílení jsem chtěla napsat už dříve, brzy po skončení lednové sexuality, ale myslím, že je dobře, že jsem si to nechala trochu uležet. No, vlastně se to neuleželo vůbec, spíš se všechno vzedmulo a probudilo, usmála jsem se do nového pohledu na svoji ženskost a od té chvíle uvědomění se cítím neskutečně naplněná. Skoro každý druhý den slyším od lidí co znám i těch cizích, že sice neví, na čem frčím, ale že to chtějí taky, aspoň trochu. :)) Na životě! Na té neskutečné dávce energie. Na sobě!!
Panebože vždyť i já, človíček za rohem, co chtěl být viděn co nejméně si teď umí stoupnout doprostřed místnosti a nejenom říct, ale hlavně věřit a cítit, žít fakt, že jsem neuvěřitelně silná žena a tuhle sílu co máme, nám nemůže nikdo vzít, jsme to prostě my. Tolik bych k tomu dnešnímu mezinárodnímu dni žen přála každé kolem sebe, každé kdekoliv, aby se cítily jako královny, jako panny, matky, čarodějnice, vědmy… aby cítily sebe, ono není nic víc potřeba.
Po semináři PS jsem si uvědomila, že na věcech co chceme žít vlastně není nic moc složitého. Duchovní rozvoj je práce, nejen kouzelná mantra dělej to nebo ono. Ale žít krásně a tak jak chceme my není těžké, děkuju, že jsi mi to připomněla. 
Na seminář jsem přijela šťastná a nemyslela jsem si, že hned druhý den se ve mně otevře „složka“ táta a že budu svůj nafouklý balónek plný lítosti neustále chránit – ne před tvým, ale před svým upřímným náhledem na něj. 
Spojení s kameny bylo kouzelné, taky teď chodím po lese a poslouchám, co a proč mě volá. Někdy jdu tak moc mimo cesty, že si říkám, sakra vážně musíš jít tudy? 🙂 A pak najdu něco skvělého, místo, strom, kámen… kde trávím čas a jen poslouchám, kde prostě jen jsem (s tím „na čem to frčím“ úsměvem, který jen těžko potlačuji).
Meditace s kněžkami mi ukázala zase nový úhel pohledu na věci, které jsem si řešila. Jedna z těch, na které se nezapomíná. Velká životní kapitola strach – nechci být jako Kevin ze Sám doma a běhat po venku „Já už se vůbec ničeho nebojím!“ 🙂 Ale ano, pořád cítím kde se usazuje a při čem, ale stačí věta – Co nejhoršího se může stát? A jdu dál. Nechci být v zajetí strachu ani lítosti. A moje neustálá potřeba pomáhat? Co zvládnu já, zvládne kdokoliv další, všechno. Nejsem tu od toho zachránit svět… že ne? :))
Extáze, ženská sexuální energie… přenést to na muže, to je na sebe člověk sakra pyšný, když někomu ukážete, kam až se může nechat zavést (nebo spíš vystřelit :D)… To mě baví 🙂
A tak si díky navedení zpátky, nebo dopředu? na ženskou cestu žiju, krásně, šťastně a neustále nabitě! Nebojím se jít do nových věcí, ani večer do lesa. Nelituju věcí na které nemám žádný vliv. Žiju svou ženskostí a neuzavírám ji, aby nebyla vidět a hlavně aby nebyla nápadná. Chodím dál po horách, házím si s manželem mandarinky a světe div, se! Já zpívám! Takže moje drahá Mitro, to slovo je tak krátké, jednoduché, ale je v něm upřímná a srdečná hloubka – děkuju! Za všechno!
 
Libuška
 


Cesta Ženy- Posvátná sexualita (17.-21.10.2018)

                


Milá Mitro,

už nějakou dobu se Ti chystám napsat, abych Ti poděkovala za Tvé vedení posledního semináře Posvátné sexuality, který byl naprosto úžasný. Dlouho jsem přemýšlela, jestli se mi líbila více Vlčice, na které jsem byla v květnu, a z níž jsem byla unešená, nebo právě Posvátná sexualita. Každý se zaměřuje na něco jiného, takže jakékoli srovnávání je asi zbytečné. Oba mi hodně daly a zdá se mi, že toto pořadí mi sedlo, protože jsem si nejdříve potřebovala lépe uvědomit svou sílu a „vypnout“ hlavu. Takže na Posvátnou sexualitu jsem byla připravenější nebo otevřenější a mohla jsem si z ní odnést to, co jsem potřebovala (aspoň doufám).

Oba semináře ve mně zanechaly hluboký zážitek, úctu a pocit sounáležitosti se všemi nádhernými a silnými ženami, které se dokázaly Tvou zásluhou otevřít, sdílet a být oporou jedna druhé. Celou dobu jsi nás výborně vedla a pohotově reagovala na potřeby jednotlivých žen, jsi prostě výjimečná průvodkyně – životem i nádhernou Pálavou 🙂

Ještě bych chtěla poděkovat Tvému manželovi za jeho kulinářské umění. Hotový zážitek pro chuťové buňky 🙂

A na Tvůj tanec v Praze na téma Roztančete svoje srdce jsem přijít musela, protože, jak jsi sama řekla „neměla jsem toho ještě dost“ 🙂

Ještě jednou vřelé díky a určitě se uvidíme příští rok na Uzdravení,

Diana


Milá Mitro.
Chtěla jsem Ti z celého srdce poděkovat za Tvůj úžasný kurz „Posvátná sexualita“, kterého jsem se před pár dny zúčastnila. Bylo to přesně to co jsem hledala a potřebovala. Vrátit se opět k té křehké, moudré a silné ženě uvnitř mě. Myslím, že toto hledají všechny ženy. Jsem velice šťastná že jsi Mitro. Ještě jednou moc a moc děkuji. Už se těším příští rok na „Vlčici“. Určitě přijedu.

Věra


Ahoj Mitro,

děkuji moc za fotky i krásný včerejší email.Ty čtyři společně strávené dny budou pro mě napořád nezapomenutelným zážitkem. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost strávit čas v kruhu tak krásných bytostí a ještě jednou děkuji za VŠE! 
 
Hezké podzimní dny,
 
Šárka

Minulej tejden jsem se vrátila z nádhernýho pobytu na Pálavě, kam jsem byla pozvaná skvělou Mitrou @cestyzemena seminář Posvátná sexualita. Neměla jsem popravdě žádný očekávání a chtěla jsem se nechat překvapit, jak to celý bude probíhat… Karta vděčnosti, kterou jsem dostala na konci semináře asi mluví za všechno. Protože jsem celkem samotář a nevyhledávám větší skupiny lidí, měla jsem trochu strach, že mi v kruhu 14ti žen nebude příjemně, ale bylo to úplně naopak. Každá si tam řešila nějaký svoje téma, ale všechny jsme držely spolu, podporovaly se a vládla mezi náma totální harmonie, což mě fakt překvapilo a vlastně jsem si tu přítomnost všech žen užívala, protože tu byla celý 4 dny krásná energie… Bouraly jsme svý strachy, hodně jsme tančily (to jsem si užívala že všeho nejvíc), zpívaly, putovaly totálně magickou přírodou, dělaly různé rituály… Prostě jsme se navracely k ženským kruhům, který tu dřív byly úplně běžně, jen my jsme si začaly vytvářet mezi ženama rivalitu a posuzování… pokračování a obrázek  zde

Na semináři u Soni @cestyzemejsem zjistila, jak obrovskej strach mám ze sebe a svejch emocí… bylo tam spousta překážek, přes který jsem musela jít, některý jsem nezvládla vůbec, jiným jsem zas aspoň trochu pootevřela cestu… důležitý pro mě bylo zůstat v sobě a dělat věci tak, jak je momentálně cejtim a nesrovnávat se s ostatníma, každej máme jiný tempo a svoji vlastní cestu… Soňa je neuvěřitelná žena, s úžasnou energií a jsem ráda, že nám byla celym seminářem průvodkyní… Když jsme stály s ženama v kruhu na Svatym kopečku, držely se za ruce a společně zpívaly, nestačila jsem zírat, nebo spíš jsem nestačila zachycovat tu sílu, která v kruhu proudila. Pořád to všechno zpracovávám, protože to byl fakt mazec. Od rána jsme pracovaly, pauzu jsme měly vždycky jen na jídlo a večer jsme padaly únavou do postele. Ale každý nový ráno mělo něco do sebe. 💚  celý článek zde
 


Cesta Ženy- POSVÁTNÁ SEXUALITA (duben 2018) 

         


 Milá Soni, blízká mi ženo, spřízněná duše,

 ….vřelé díky za nádherný seminář Posvátná sexualita. Ani minutu bych v něm nezměnila. Vše proběhlo jak má, co mělo být odkryto, bylo….DĚKUJI Ti za naplněný program, který naplňoval…. za chvíle, posvátné…. za možnost nic neříct, ale také se plně projevit….. za momenty – jen tak BÝT…. za výživu pro mé tělo, duši i ducha………

….děkuji Tobě i všem bytostem, které se účastnily našich setkání a pomáhaly nám znovurozpomenout se na to, kdo opravdu jsme….těším se na další setkání, objímám Tě, s láskou, Táňa

Ahoj Mitro,

Teprve teď jsem se dostala k tomu, abych ti ZE SRDCE poděkovala za úžasný seminář posvátné sexuality v Mikulově!! Byl úplně perfektní, ať už z hlediska obsahu, tak počasí, přírody, skvělého ženského osazenstva a v neposlední řadě i Tvého úžasně přirozeného (divokého) vedení.

Je až smutné, že jsem se v té energii udržela pouze týden, protože jsem návratem do práce zažila návrat ke stresu a stažení těla tak, že jsem téměř onemocněla. Naštěstí jsem se tím nenechala zviklat, uvědomila si, že takto tedy ne, a začala jsem vědomě tancovat (doma v pokoji) dle hudby, kterou jsi poslala (díky moc!!). Také se snažím cvičit hada:-) (hlavně v metru:-), posiluju vnitřní a vnější svalstvo (super, že jsi to takhle shrnula, protože si to vždy přečtu, vzpomenu si, a pak to jde samo!!) . Opravdu to pomáhá a myslím, že se mi celkem daří se udržovat v dobré náladě a jasné mysli.

Už se těším na další seminář, kde se díky tobě, tanci, Pálavě a ostatním účastnicím (perfektním to ingrediencím Tvých seminářů)  nechám prostoupit úžasnou silou a zárove0 jemností ženské energie.

Martina


Milá Soňko a ostatní ženy, které jsme se sešly na semináři v dubnu 

Odpovídám sice s velkým zpožděním, ale cítila jsem potřebu napsat. Seminář byl nejlepší jaký jsem doposud absolvovala.

Dal mně velké množství energie a chuti do práce na sobě. Z toho co jsem vnitřně prožila stále čerpám,bylo to velmi silné a emotivní.Tančím i cvičím .Moc děkuji Soni za práci,  energii,  moudrost, laskavost a humor který  jsi nám v průběhu semináře dávala.Ostatním děvčatům, děkuji za společně prožité emoce a sdílení

S láskou  JanaCesta Ženy- Posvátná sexualita (leden 2018)

            


Mila Mitro,

děkuji Ti mnohokrát za intenzivni zážitky, za transformaci, pochopeni, uvědomováni, radost, emoce, ženské sdíleni, proměny.. je to sila, ze to takhle všechno jde a je to krásné, ze tohle vše je v nás a můžeme takto žit stejně tak jako děsivé, co všechno jsme v sobe pohřbili. ale jsme na cestě a děkuji za průvodce. a děkuji za to, co děláš..

děkuji moc za Tvé cítěni 

Jana


Ahoj Mitro,
….Už věřím, že to půjde, že to dokážu změnit.

Děkuji za vše… jsem šťastná, že jsem Tě potkala 

Přeju Ti, ať tě tahle práce dál naplňuje a můžeš tu být pro nás ženy, moc nám pomáháš.

Mirka Cesta Ženy- Posvátná sexualita (listopad 2017)

             

 


Milá Mitro, 

 děkuji za mail, fotky, povzbuzení, za krásu, kterou jsi nám předala :-). Fotky mi došly a posílám pár mých. Dnešní den byl krásný, vnímala  jsem sebe, pozorovala lidi kolem sebe a téměř jsem „četla jejich příběhy“. 
Krásné dni a z celého srdce DĚKUJI!  Romana

Mitro moc děkuji za informace, budu pokračovat v rituálu polarit 21 dní. Už včerejší cesta nazpět domů od Tebe a dalších žen utekla kosmicky a D1 parádně průjezdná. Dnešek od rána v lineárním čase v můj prospěch, uvěřitelně se stíhalo mnohem více věcí než obvykle a to ve stejném časovém intervalu, jako bych stále byla mimo časoprostor :-). Ráno cestou do práce, jen co jsem vylezla ze dveří od nás z bytovky, jsem nahodila hada a celý den si náramně užívala. Přesto, že bychom měli nárok na únavu, člověk by mohl skály lámat :-). Několikrát za dnešní den jsem se vrátila zpátky na seminář k nám všem, opravdu jsme společně strávily kouzelný čas s kouzelnými zážitky…

Děkuju, že jsem tam mohla být a přeji Tobě Mitro i všem ostatním, klidné podzimní dny :-).
Markéta


  Cesta Ženy- Posvátná sexualita (září 2017)

           


Milá Mitro,

především Ti chci poděkovat za krásné dny, i když v některých okamžicích mi nebylo úplně hej. Nicméně jsem věděla, že vše, co se odehrává, je pro mě dobré.

Obdivuji Tvůj přístup i nasazení, se kterým ses celé skupině věnovala, i když to ani pro Tebe nemohlo být vždycky jednoduché. Jsi hodně silnou osobností, jinak bys s takovou lehkostí nemohla ukočírovat 14 bab!

 S vděčností na Tebe myslím a těším se na setkání při tanci, nejspíš v Dubňanech.

VěraCesta Ženy- Posvátná sexualita ( 4.5. -8.5.2017)

                


Mila Mitro,

jsem moc rada, ze me Tve video pritahlo na Tvuj seminar Posvatna sexualita. Citila jsem, ze potrebuji ve svem zivote neco zmenit. Diky Tobe vim, co a jak to muzu zmenit. Cely seminar je vyborne poskladany, vse se krasne doplnuje, tance a navstevy energetickych mist. Dokazala jsem se uvolnit v tanci, prozila jsem si nekolik orgasmu pri cviceni i pri tanci. Po seminari jsem velmi uvolnena a citim se krasne zensky a velmi lehce. Me prozitky pri milovani jsou mnohem intenzivnejsi nez predtim.

Moc Ti dekuji za to, co predavas

Eva


Zdravím Tě, Mitro,
   slíbila jsem Ti, že Ti napíšu pár slov k semináři sexuality a tento
slib já velmi ráda splním :o)
   Seminář splnil a naplnil mě nad mé očekávání, protože jsem netušila, co všechno se dá ochutnat pod spojením Posvátná sexualita.
Celý čas až do semináře jsem měla problémy se sexualitou – už od doby dospívání. Po pár sexuálních zážitcích jsem se obalila energií, že sex
je něco sprostého, něco co se dělá potmě, něco o čem se rozhodně nemluví a na co je lepší vůbec nemyslet. O nějakých opojných zážitcích
v tónech vášně se u mě nedalo uvažovat ani omylem. Před seminářem jsem slovo sex, milovat, vášeň, slast nemohla ani vyslovit. Vůbec mi tato
slova nešla procedit přes rty a připadala jsem si jako největší hanebnice.
   I přes to, že jsem vždy při sexu „zatla“ zuby jsem pořád doufala, že najdu to, počem neustále moje nitro prahne. Že sex je něco víc než
jen pohyby sem tam. Kvůli mému hledání něčeho „víc“ jsem nebyla schopná prožívat intimní chvíle s uvolněností, ale prožívala jsem je v
křeči a se zaťatými svaly. Po intimním večeru s mým mužem jsem musela mít pár dní pauzu, protože mě celý spodek bolel od mé zaťatosti.
   Na semináři jsem našla to něco „víc“ – našla jsem tu posvátnost sexuálního spojení muže a ženy a zážitek, který můžu ze sexu mít. Je
mi blaze, Mitri :o) Když jsem procházela jednotlivými tanci a postupně se uvolňovala v Tvém naprosto úžasném sledu kroků semináře, tak jsem začala nacházet samu sebe – Petru, s tělem za které se nemusí stydět, se sexuální energií, která mi dělá radost a potěšení, z vábení, které
projevuji s ženskostí. Při spojení s mužem jsem uvolněná, takže moje frekvence intimního prožitku je klidně každý den a nejsem rozbolavělá,
ale naopak uvolněná a nadšená.
   Na tanec „Extáze“ ovšem NIKDY nezapomenu! :o) Projít tolika vlnami a posouvat se směrem k vesmíru byl pro mě natolik šokující zážitek v
pozitivním slova smyslu, že z něj žiji neustále. Přes svádivost těla, přes spojení s mužem, přes světlo, přes energie Egypta po pohled do
vesmíru a následný prožitek, že já jsem celý vesmír je pro mě doposud natolik fascinující, že jsem jako v opojení, když si na vše vzpomenu.
Těch vjemů, zážitků a posunů bylo nejen u mě na semináři tolik, že Ti musím napsat, že jsem v životě nezažila nic lepšího. Doteď, když si
uvědomím, co všechno se dalo na semináři do pohybu, tak se musím s nevěřícným kroucením hlavy usmívat blažeností a tetelím se
radostí.
  Ty můžeš skutečně psát, že Tvé semináře jsou prožitkové, protože opravdu jsou. Prožila jsem tam kus sebe a za to jsem Ti vděčná.
Provedla jsi mě rolí ženy, milenky a nechala mě poznat, kdo vlastně jsem. A to všechno s takovou samozřejmostí. Ženy mé rodiny mě
nenaučily být ženou. Co sama neznáš, nemůžeš předat, to je více než jasné.
 Proto Ti děkuji. Děkuji Ti za to, že jsi se pustila do vedení semináře zaměřeného na sexualitu, že pracuješ s námi ženami, protože
skrze nás se mohou uzdravovat i naši muži a synové s dcerami. Děkuji Ti za to, že neučíš sebe, ale otevíráš každému pole možností – jeho
pole možností. Děkuji Ti za to, že jednoduše neděláš z ničeho vědu a přistupuješ ke všemu ze sebe sama. Z Tvé krajiny Mitry. Hodně jsi mě
obohatila, otevřela radostnou cestu mého života, prožívání, sebevědomí a vědomí, že být ženou je Dar.
Posílám Ti pusu Petra


Ahoj Mitra, 
vidim ako sa mi po 1.seminari otvaraju dvere,ludia ma pustaju prvu sadnut, som prijimana a vitana:)…nohavice som zavesila na klinec a nosim sukne al.saty…a uzivam si to a tesim so svojej zenskosti….

S laskou Mira


Milá Mitro moc moc děkuji, byla to nádhera …

KatkaCesta Ženy- Posvátná sexualita (20.4.-23.4.2017)

                  


Drahá Soni/Mitro,

jak ten čas neskutečně letí…Říkala jsem si, že Ti napíšu, až nastane vhodná doba…, resp. až na to budu mít víc sil a najdu si tu „správnou“ chvíli…Ale od doby, co jsem se vrátila ze semináře, se nějak ne a ne zastavit. Po návratu jsem měla pocit, že je u mě vše jak na houpačce…Přála jsem si, aby změny probíhaly rychleji…Vždy jsem si ale připomínala to, co jsi psala – abychom na sebe nebyly přísné…Snažím se o to… Najednou do sebe vše krásně zapadá…Především bych Ti ale chtěla Z CELÉHO SRDCE MOC a MOC ZA VŠE PODĚKOVAT…Děkuji Ti za Tvou pomoc, láskyplnou péči a podporu, lidskost, moudrost, inspiraci, sílu, sdílení…Děkuji za to, že jsi!!! 

Zároveň jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla zakusit tak obrovskou sílu ženského kolektivu. S láskou vzpomínám na všechny ty ženy, které se nebály vystoupit ze své komfortní zóny…a vydaly se zažít to magické dobrodružství…A že to tedy byla jízda…a stále je…Odvážné kurandery…:-)  

„S úctou a láskou…“    Pavlína

Moc se těším na setkání na vlčici…a věřím, že divošku probudíme…J Měj se krásně!


Milá  Mitro,

musím Ti napsat , že jediný co jde vyjádřit slovy je: DÍKY, DÍKY, DÍKY  za Tvůj přenádherný seminář sexuality.To co předáváš, se musí zažít, jinak se to nepochopí. Skláním se před Tvojí lidskostí ( nevím jak jinak to vyjádřit),trpělivostí a láskou s kterou vše předáváš. Děláš hodně pro tento svět, pro tuto Zemi. Díky Ti.

Hodně , hodně štěstí   ze srdce přeje Helena 


Milá Mitro, 

moc děkuji za zaslání všech informací, doporučení a fotek. Tvůj seminář byl opravdu silný a efekt také. Pořád v sobě nesu tu sílu, krásu, radost a zároveň hluboký vnitřní mír – a to u mě není tak běžné. ;P Díky za připomínku stále pracovat s pánví, cvičit, dýchat, vzdychat, tančit. Potřebovala jsem ji. 

Chci Ti ještě jednou ze srdce poděkovat za ty čtyři dny – za sebe, i všechny ženy z mého rodu a další ženy na Zemi. 

S láskou a radostí Jitka


Milá Mitro,
 moc ti děkuji za mail s cvičeními i za všechno, co jsi pro nás ženy na semináři udělala. Bylo to úžasné. 
 Přeji ti krásné jarní dny
 Jana ElenCesta Ženy- Posvátná sexualita (26.-29.1.2017)

              


Milá Mitro, úžasná Ženo,

děkuji Ti z celého srdce za naprosto nezapomenutelný seminář Cesta Ženy – Posvátná sexualita, jehož intenzita a hloubka mě překvapila a nadchla. 

Netušila jsem, jak může být tanec hluboký a léčivý. Sáhla jsem si do hlubin své duše a byly i těžké okamžiky… a také radostné, nádherně povznášející…  V bezpečí kruhu všech úžasných žen jsem se smála i plakala… V mnoha směrech jsem vystoupila ze své komfortní zóny a překonala své hranice… Mnohé jsem pochopila, uvědomila si… a mnohé prožila každou buňkou svého těla a tím to uzdravila, pustila…. a vím, že se ještě hodně změní…. vše dál pracuje a bude se i nadále promítat do mého života….  Bylo mi s vámi všemi moc (jak najít správné slovo?)… celistvě, volně, svobodně, bezpečně, radostně…:-)  

A to vše jsem prožívala s Tvou laskavou, soucitnou a také pevnou podporou, milá Mitro. Hluboce se skláním před Tebou a Tvou moudrostí a lehkostí, s jakou jsi nás těmito několika společnými dny provedla. Je to velká pomoc ženám v dnešní „jangové společnosti“. 

A já Ti za vše moc DĚKUJI. A děkuji všem nádherným ženám za společné sdílení, podporu i smích. A děkuji úžasné přírodě a bytostem Pálavy, že jsme tam mohly být, kochat se její zimní krásou, uzdravovat se, tvořit…. Děkuji Vesmíru a také sama sobě, že jsem poslechla „volání“ a na tento seminář jela… Jen to moooooc rychle uteklo:-) 🙂

S láskou  Lenka    3.2.2017


 Milá Soňa Mitra,

ďakujem za láskyplné vedenie,  za poodhalenie krásy a múdrosti Pálavy ako i  vlastného vnútorného potenciálu. 
Je pre mňa ťažké vyjadriť slovami hĺbku vnútorného prežívania priebehu semináru. 
Emočne bol pre mňa najsilnější tanec srdca.
Pocity hlbokej lásky, prapovodnej slobody, radoť až divokosť striedala vďačnosť a pokora.

Po tomto seminari som si uvedomila, ako je doležité chrániť našu prírodu.
Každá v nej može objaviť šamanku v nás a nie je potreba cestovať do Amazonie.

 Veľmi rada sa na Pálavu vrátím a nechám sa Tebou sprevádzať,
S úctou,
Judita


Cesta Ženy- Posvátná sexualita (3.-6.11.2016)

20161106_161746               20161107_113833             20161106_161734


Soni,

děkuji Ti z celého srdce a žes mi ho teda otevřela!

Děkuji, že jsi mě naučila: 

dýchat

že jsi mi pomohla rozvibrovat energii ženy

objevit vnitřní sílu a krásu a nekonečné možnosti nitra

mluvit, chodit, být odvážná a pevná

tahle „cesta kurandery“ je pro mě velký dar.

A bude toho hodně, vše se pomalu vylupuje, ale já jsem prostě šťastná. Tohle poslání děláš božsky. Velká úcta k Tvému daru a síle.

s láskou a radostí Ivana Slunečná:-)        7.11.2016


Milá Mitro,

 uzrál čas natolik, že jsem schopna ti upřímně a z celého srdce poděkovat. Za tebe, za čas, trpělivost, energii a sílu, kterou dáváš a která mi ukázala cestu, o které jsem netušila, že existuje, natož abych věřila, že se po ní mohu vydat.
Seminář Cesta ženy – posvátná sexualita byl pro mne velkou výzvou. Během těch několika intenzivních dnů jsi dokázala pootočit mé vnímání, cítění, prožitky, náhled na mne samou tak, že vše dostalo nový rozměr, energii a význam. Nejsem z těch, které prošly finálním vyladěním, ale z těch, které díky tobě dokázaly zbourat zdi, které kolem své bytosti vědomě či nevědomě vytvořily a doslova v šoku se poprvé rozhlédly a nesměle nadechly. Našla jsem část své bytosti – ženu – která se nesměle krčila někde v koutku a upozorňovala na sebe jen občasnými bolestmi na tělesné či psychické rovině. Proces není rozhodně u konce, avšak díky tobě jsem našla v sobě sílu  vykročit (i když nesměle) do neprobádaných vod vlastního ženství..
Na Tvém semináři jsem poprvé byla v ženském kolektivu a s úctou se skláním před všemi, které tam se mnou byly. Dostala jsem dar – zažila jsem sílu žen v jednotě, sílu ženského kruhu.
Děkuji.
Měj se krásně.  Markéta 9.2.17
 

Ahoj Soni.

Děkuji z celého srdce, pro mne námaha obrovská a první noc jsem nemohla vůbec spát, bylo toho tolik na zpracování….Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla přijet, cítím se v těle úplně jinak a stále se usmívám. Těším se na hudbu a cvičení, práce s hrdlem, se zvukem a OTEVÍRÁM SRDCE!

Tančím!
přeji krásné dny a určitě mě ještě uvidíš 🙂
Milena    8.11.2016

Soni, moc děkuji. Jitka  10.11.2016

Ahoj Soni,

seminář byl pro mě velmi silným zážitkem. Mám v sobě stále hodně energie, zvládám i náročnou fyzickou práci a nejsem unavená. I příjemné energie v podbřišku, dneska jsem měla takový or…mus, jak ještě nikdy. Díky moc. Vím, že nic není náhoda, ale jsem nesmírně vděčná, že jsem Tě potkala. 

Také se těším na další setkání, srdečně Tě zdravím a přeji příjemné podzimní dny. Ivana           10.11.2016


-Mila Sona,

chcem Ti znova srdecne podakovat za naozaj bezpecne prostredie, ktore si nam vytvorila a za Tvoje vedomosti a  skusenosti, ktore si s nami zdielala.
Ja som sa vdaka seminaru s Tebou zbavila tazoby, ktora mi nedovolovala zit stastny zivot, aj ked som si to velmi priala. Prvy krat v zivote som zazila pocit, ze v tazkej chvili je niekto pri mne a pomaha mi, za to Ti velmi dakujem. Aj za to, ako si mi povedala, ze to tak uz nemusi byt, ked sa rozhodnem.
DAKUJEM.
Este raz Ti dakujem a tesim sa niekedy dovidenia.
Eli Vesela-Stastna 🙂                     17.11.2016


Cesta Ženy- Posvátná sexualita (15.-18.9.2016)

20160917_144538 20160918_100151 20160918_100303 20160918_100654 20160918_100930

 

                                                                               


Milá Mitro,
z celého srdce  Ti děkuji za nádherný víkendový seminář a všechny prožitky, které jsem si konečně dovolila prožít naplno. S láskou a úctou Pája 20.9.2016


Milovaná Soničko a úžasná Mitro,

je to pořád tak silné, mám pocit, že jsem nebyla na Pálavě 4 dny, ale že jsem v jiné dimenzi pobyla celý měsíc. To, co se všechno ve mně vnitřně událo, je neuvěřitelné………… Cítím k tobě tolik vděčnosti a lásky. …….. 

 Radana 20.9.2016


Milá Mitro,
srdečně Tě zdravím ze „severu“  a velmi děkuji za osvobozující tanec v pondělí.
Moje srdce patří jižní Moravě, Pálava, Vrbice – to je pro mě země zaslíbená. I když jsem šťastná všude.
Také Ti děkuji za seminář s Tebou – moc mi pomohlo Tvoje vedení, energie – Ty, jako světelná bytost.
…pro mě jsi velká „učitelka“ Přeji Ti barevné a láskyplné dny. 

Pája  14.10.2016Cesta Ženy- Posvátná sexualita (5.5.-8.5.2016)

                


Děkuji za nádherně a plně strávené 4 dny v kolektivu krásných žen.

Pod vedením Mitry jsem se osobně během společně prožitých meditací v tanci, výletů na energetická místa, cvičení při východu slunce, zpívání a malování jakoby prošla tisíciletími své duše a postupně ji očistila od nánosů bolesti, křivd a nenaplněných lásek, pádů, nepochopení, ale i prohřešků, kterými jsem se já provinila na druhých a na sobě. Něco jsem uviděla, něco se stalo, něco se proměnilo. Po čtyřech dnech je něco jinak. Jsem dospělejší a zároveň se cítím mladší. Jsem sebevědomější a zároveň v obrovské úctě a pokoře- JSEM JÁ VE SVÉ PLNÉ SÍLE-  a jsem nesmírně vděčná. A tím vším mě Mitra provedla s lehkostí, bez tlačení, bez ambicí, ve velké harmonii a lásce a pokorné sebejistotě. Však to také nedělala poprvé!

Přála bych všem ženám takový zážitek. Přála bych ho své mamince.

 DĚKUJI    MORICA IVA  8.5.2016


Ahoj Soni

„Někdy se stačí jen rozhodnout poslechnout svůj vnitřní hlas. A tentokrát to bylo silné volání vydat se CESTOU ŽENY. Kdo by tušil, že na ni po všech cestách zrovna na Pálavě bude čekat MUŽ, kterému kdysi zavřela dveře. A kdo by tušil, že si nakonec TI DVA zatančí ten nejkrásnější tanec ve vzájemném PROPOJENÍ.:-)

Z celého srdce bych Ti Soni ráda poděkovala, že jsi nám byla celou „CESTU“ půvabnou průvodkyní a silnou oporou. Byla jsi průvodkyní voňavými a prosluněnými dny, které byly plné nádherných překvapení a krásné „práce“. Průvodkyní silnými místy Pálavy, kde se člověku tají dech a kde zažívá tak neskutečné spojení a uzdravování celé své bytosti. Provedla jsi nás místy, kde je cítit tep i objetí MATKY ZEMĚ a místy, kde se člověku „otevírá“ celý VESMÍR. Zároveň Ti děkuji, že jsi nás s lehkostí v TANCI provedla našimi vzpomínkami, srdcem, duší i neskutečnou sílou, která dlouho spala. A my tak mohly skrze tento tanec a skrze každou buňku v těle vnímat jak jsou „věci“ skutečně. A to vše jen díky tvé úžasné otevřenosti, která nám vše ukázala a my si to tak mohly dovolit proměnit v LÁSKU a UVOLNĚNÍ.
Děkuji, že jsem mohla „uvidět“ a přijmout…..jak nádherný je MUŽ, a pocítit nejen to bezpečí, kterým JE.
Děkuji za neskutečné zážitky, které jsou jako silné otisky zapsané v mé duši a v mém srdci.
Takže abych tu nepsala román… 🙂   Za vše veliký dík Tobě SONI 🙂
a  zároveň děkuji celému VESMÍRU, děkuji všem MUŽŮM  a děkuji všem fantastickým a nádherným ŽENÁM, se kterými jsem mohla touto CESTOU na Pálavě projít:-) Jste v mém srdci.:-) „
S láskou   Martina  8.5.2016

Milá Soňo Mitro,

chvíli mi to trvalo, potřebovala jsem čas, nechat v sobě vše doznít, dozrát….
Byly to pro mně intenzivně prožité 4 dny v lůně překrásné přírody a ve společnosti nádherných žen. Dny plné poznávání sebe a světa kolem nás, plné odhalování tajemství a pokladů, které všichni v sobě nosíme, dny plné tance, souznění, důvěry. Prožitky, které nám všem bylo dovoleno zažít se slovy nedají popsat. Slova jsou jenom symboly a my jsem se společně dostaly do světa, kde jsme si beze slov rozuměly navzájem a rozuměly jsme i místům, kde jsme společně pobyly. Moc Ti Soňo Mitro,  Vám všem holkám  a Tobě přírodo, za to děkuji.
 Katka 15.5.2016

 
Cesta Ženy- Posvátná sexualita (28.-31.1.2016)

Milá Mitro
velké a hluboké díky za Cestu ženy, na které jsi nás provedla a to nejen magickou Pálavou.
Nabídla si nám možnost otevřít se a spojit s osobním příběhem, ale i příběhem pálavských kněžek. Kombinace objevování sebe sama na silových místech Pálavy a tanec je je jedinečná a prožitek multidimenzionální. Tvůj dar šamanské cesty skrze hudbu a tanec je zcela přirozený a jedinečný a velké díky za to, že jej následuješ. Dalším tvým bonusem je, že to co nás učíš a sděluješ skutečně žiješ není to načtené, dokážeš vše předat tak skvěle právě proto, že to skutečně žiješ. Jako kočka milující slunce i magickou noc, klid i tanec jsem si užila každou minutu a těším se na pokračovaní. Udělej to o den delší a bude prostor na větší práci s hlasem. Královsky si o nás pěčovala a děkuji za to:-)

Hanka Theofee