Cesta Ženy- UZDRAVENÍ (4.7. – 8.7.2017 )

        

        

Milá Mitro, 
ještě jednou mooooooooooooooc děkuju za všechno, cítím hluboké a důležité změny ve mě, 
které ve vší pokoře vnímám jako přínosné i pro druhé (jak přesně se krystalizuje zatím 🙂 , ale mám v proces naprostou důvěru, stejně jako ve vedení, pomoc a sílu ve mě……
Jedna pro mě nové a úžasné zjištění na závěr, které přineslo sobotní tančení, je obrovská jemnost a něha, která ve mě dosud byla skryta a kterou cítím jako velkou „moc“ přetvářet a měnit a kterou jsem dřív nevědomě potlačovala. Díky ní se poprvé opravdu cítím v ženské energii, všechny bolesti i „prohřešky“ z mnoha minulých životů jakoby se smazaly a můžu se znovu svobodně a volně nadechnout…přede mnou je nový život nepoznamenaný minulostí….
Díky tobě i všem bytostem, které pomáhají
Hanako
———————————————————————————————————————————————-
Milá Soňa,
skláňam sa pred Tebou s obdivom a vďačnosťou za to, čo robíš pre nás, našich blízkych aj vzdialených ….
Som šťastná, že som mohla byť súčasťou Tvojho prvého seminára Uzdravenie, bol to pre mňa krásny a uzdravujúci zážitok. Som vďačná aj sebe, že som počúvla svoj vnútorný hlas, na seminár sa prihlásila a aj prišla 🙂
Po pobyte na prekrásnej Pálave, v spoločnosti krásnych a odvážnych žien, som pochopila, že prvý krok k uzdraveniu je dovoliť si žiť krásny a láskyplný život. Potom stačí prijať svoj strach a smútok a začať dôverovať sebe aj vesmíru, že je o nás všetkých postarané a máme všetko, čo potrebujeme … všímať si a byť súčasťou všetkej tej krásy, ktorou sme obklopení …. a nebáť sa otvoriť srdce láske a radosti.
A teraz par slov len pre Teba Soni, slov, ktore sa tazko davaju do slov, ale myslim, ze Ty to aj tak vies 😉 
Na seminári bol moj najkrajsi zazitok navsteva klastora, ktory zostava v mojom srdci. Bol to zazitok velmi osobny a hlboky. Prezitie, prijatie a odovzdanie smutku, bolesti ale aj zrady bolo pre mna velmi oslobodzujuce. 
DAKUJEM TI.
Prajem Tebe aj celej rodinke krasne leto, nech mate vela casu na seba a krasne spolocne zazitky 🙂
Tesim sa dovidenia,
Elena
———————————————————————————————————————————————–
 Ahoj Soni, 
seminar Uzdraveni byl uzasny. Moc jsem si uzila prochazky na silova mista a prejiti cele Palavy. 
Olejickovani s Larou mne velmi naplnilo, odnesla jsem si nezapomenutelne prozitky, Lara je skvela v tom co predava.
 Za tech par dni jsem zazila spoustu uzasnych veci. Podarilo se mi nekolikrat uplne vycistit hlavu, maximalne uvolnit telo pri tancich a ve vode a nalezt vnitrni klid.
Moc Ti dekuji
Eva
———————————————————————————————————————————————-
Milá Mitro,
dnes jsem byla v práci a nebylo to jednoduché dostat se po pobytu na Pálavě zpátky do procesu.
Asi je to teď, na chvíli, moje poslání, dostávat tuto energii do tak těžkého prostředí, jakým je svět výroby aut.
Byla jsem však obdarovaná natolik, že mám z čeho dávat a jsem za to nesmírně vděčná. Děkuji Tobě a všem ženám, které tam byly. Každý den byl výjimečný, byl jiný, byl krásný, každý den mi přinesl nějaké poznání a na konci vše do sebe zapadlo a teď vím, proč si mě Pálava opět zavolala.
Celý ten krásný týden byl znásobený úžasným jídlem:-), velmi si toho cením a děkuji.
Těším se na další setkání.
Miriel
———————————————————————————————————————————————–

Milá Mitro, 

díky za fotky a hlavně za celý seminář. Byl to krásný čas strávený se ženami a se sebou v úžasném prostředí Pálavy. Všechny aktivity naplnily srdce i duši. Poslední den byl takové nádherné plutí… Moc díky za všechno, co jsi do toho dala, i manželovi za vynikající jídlo vyživující nejen tělo. : )

Těším se, že se zase brzy uvidíme na nějaké akci, nebo u Tebe na regresi – sbírám na to odvahu…

Přeji krásné léto. S láskou z Brna

Jitka

————-———————————————————————————————————————————-
Soni,
děkuji ti za tak nádherný mail. Děkuji ti ze srdce za vše, co jsem díky tobě a díky všem ostatním ženám prožila. Získala jsem nádherné nezapomenutelné zážitky, které mi navždy zůstanou a možná i nová přátelství. To ukáže čas.
Objímám Mirka
———————————————————————————————————————————————-

Cesta Ženy- Žena ve své síle (18.5. – 21.5.2017 )

                

Mé milé, 

děkuji,Jste úžasné, bylo a je to Boží. Já jsem dnes některým kamarádkám říkala, že od porodu svých dětí jsem neměla silnější zážitek. 
DĚKUJI! Jste a budete skvělé a své!
Romana

Milá Mitro,

tak jako po sexualitě děkuji i teď, po vlčici vesmíru, že mi tě poslal do života.
Setkání s Tvojí energií je velmi obohacující a vyrovnávající.
Tvá jistota a moudrost vedení pramení ze srdce.
Umíš povzbudit, prohlédnout, provést radostí i bolestí.
Jsi vzácná bytost a já po setkání s vnitřní vlčicí mnohem jistější, silnější a všepřijímající.
Přeji z celého srdce každé ženě, aby prožila tak krásné chvíle ve společnosti svého vnitřního já i ostatních vědomých žen.
S radostí sdílím své pocity s každým, kdo cítí, chce a rozumí.
Přeji Ti nádherné dny, ať se všechny cesty které plánuješ uskutečnit vydaří.
Budu se těšit na setkávání s Tebou.
 
S láskou
Alena Ajša

Děkuji Mitro za krásná slova, úplně se mi zalily oči slzami, když jsem je četla. Dny na Pálavě byly nádherné a musela jsem to nechat usadit, abych odpověděla. Cítím se naplněná a šťastná, i pro mne byl návrat domů velký náraz, ale rozklíčovala jsem to a vykročila správnou nohou z toho ven. Prožívám radostné dny a chce se mi jako kočce ležet na sluníčku a líně se protahovat. Cítím, že jaguár je se mnou, je to velká klidná síla. Rozdávám radost, protože všechno ve mně rezonuje, nacházím krásu a úsměvy na cestě, velice moc děkuji. 

Milena
 


Cesta Ženy- Žena ve své síle (18.5. – 21.5.2017 )

                


Ahoj Mitro,
účastnila jsem se Tvého kurzu Vlčice koncem května tohoto roku a musím říct, že z toho čerpám každý den. Když si na Tebe vzpomenu, zaplaví mě klid, pohoda, vděčnost, síla. 
Od kurzu jsem raději nic neočekávala a spíš jsem hledala nějaké postrčení, nasměrování. Měla jsem na jaře pořádnou depku, ikdyž nebyl žádný důvod – nevěděla jsem, jak a kam dál. Nejen, že po víkendu v Mikulově bylo po depce, ale najednou jsem chytla druhý dech i na mé cestě. 
Trochu (pro mě neplánovaně) jsi ve mě otevřela věci, které jsem si myslela, že se mě buď netýkají, nebo je mám už vyřešené. Maminku jsem neměla vyřešenou vůbec (byď jsem si roky myslela opak), ale teď to mám srovnané a v srpnu za ní jedu a chci si s ní promluvit o věcech minulých. Bude to chtít notnou dávku odvahy, ale to je právě to, co jsem našla u Tebe a co jsem si uvědomila. Nevím, jestli jsem byla tak moc ovlivněna výchovou, nebo bych byla taková ustrašená myška i tak, ale díky Tobě jsem zjistila závratnou věc – já se bála ŽÍT. Bála jsem se mluvit, bála jsem se konfkliktů a konfrontací, bála jsem se změn a překážek v životě. Možná jsem se bála i lidí a hlavně mluvit s nimi. A Babě jsem místo plánované bolesti hezky odložila strach :-))
Vím, že jsem teprve na začátku, ale život mě opravdu začal bavit – těším se z každé blbůstky, snažím se víc žít přítomností, jsem teď klidnější, vyrovnanější a hlavně komunikativní a nepříjemné věci se snažím řešit přes srdíčko – tam je vždy správný návod, jak v dané situaci postupovat a hlavně co říct. Díky klidu se vracím ke svým zájmům – nejen kytičky, zahrádka, ale snad se mi podaří i něco tvořit pro potěchu oka i srdce.
Snažím se zavádět změny i doma, protože jsem manžela i děti pěkně rozmazlila (šak já všechno zvládnu – tak to teda NE)

Děkuji moc a jak jsem říkala při našem rozloučení – určitě se ještě uvidíme. Sexualitu asi do konce roku nestihnu, ale mám dojem, že máš nějaký předběžný termín hned po novém roce, tak ten bude můj 🙂
Měj se moc krásně, užívej léta a načerpej sil!

Ahoj Lucka


Krásná, vědomá a úžasná ženo, Mitro,

posílám  láskyplné objetí a políbení. Bylo to hluboké, naplňující, uklidňující a velmi přítomné a vědomé. Každý krok, každý pohyb a každé slovo bylo vědomé. Slova nestačí, nedokáží vystihnout prožitek, emoci, uvědomění si sebe sama a to docvaknutí, k čemu nás prožité zkušenosti vedou.

Bylo to velmi silné. Mě to dovedlo k rozhodnutí, které jsem slíbila naplnit. HRA, to je karta, kterou jsem na konec pobytu dostala, a kterou se teď snažím rozehrát s lehkostí ve svém životě. děkuji.
Mám tě moc ráda Soničko a máš můj velký respekt. To co děláš pro ženy je nenahraditelné.  Žádná setkání nejsou náhodná a já děkuji bohu, že jsem tě mohla potkat a sdílet s tebou své velmi osobní prožitky a emoce. a taky za to, že jsem v sobě našla svého tasmánského čerta :-P:-D:-D . 
Radující se Radan(k)a

Ahoj Soni:-)

Aspoň malinká zpětná vazba. Už mi to totiž dojíždí.:-)
Děkuji moc za to, že učíš velké holky hrát si.
V práci nováčkům vždy říkám – tohle je jen hra, nic jiného, o nic nejde, tak si hrejte!
Říkám to, ale došlo mi to až s tebou. Až s Tebou jsem to procítila přes srdce a dostala do sebe. Teď to můžu opravdu žít, protože jsem otevřená a bez tebe by mi to trvalo ještě mnohem déle. Děkuji.
Se sexualitou jsme něco otevřely, ale až teď mi došlo mnohem více souvislostí.
Jako by se mé tělo naučilo znovu vnímat. Skrze tanec/pohyb, pocit z jeskyně…
 
Asi poprvé v životě cítím, že jsem se otevřela…sakra to trvalo!
A velký dík patří Tobě!
s úctou a láskou 
Iva

Ahoj Soni,

ještě jednou mnohokrát děkuju za naprosto úžasný seminář. Za celý svůj život nemám lepší a silnější prožitky než tyto:o) Moc děkuju a přeju ti krásný den.  

Jana 


Ahoj Mitrenko,

Na seminář Žena ve své síle jsem se velmi těšila, neboť jsem už loni absolvovala u Mitry Posvátnou sexualitu a moc mi to pomohlo.
Na „Vlčici“ jsem prošla řadou nádherných zážitků, od tance přes putování Pálavou a spaní pod širákem až k opravdu nejniternějším poznáním a pocitům. Cítím se svobodnější a vím víc, co chci a za čím mám jít. Dává mi to opravdu tu sílu, energii a naději a cítím se klidnější.
Mitřenko moc děkuji a teším se na Uzdravení:-)
papa
H


Cesta Ženy- Posvátná sexualita ( 4.5. -8.5.2017)

                

Mila Mitro,

jsem moc rada, ze me Tve video pritahlo na Tvuj seminar Posvatna sexualita. Citila jsem, ze potrebuji ve svem zivote neco zmenit. Diky Tobe vim, co a jak to muzu zmenit. Cely seminar je vyborne poskladany, vse se krasne doplnuje, tance a navstevy energetickych mist. Dokazala jsem se uvolnit v tanci, prozila jsem si nekolik orgasmu pri cviceni i pri tanci. Po seminari jsem velmi uvolnena a citim se krasne zensky a velmi lehce. Me prozitky pri milovani jsou mnohem intenzivnejsi nez predtim.

Moc Ti dekuji za to, co predavas

Eva


Zdravím Tě, Mitro,
   slíbila jsem Ti, že Ti napíšu pár slov k semináři sexuality a tento
slib já velmi ráda splním :o)
   Seminář splnil a naplnil mě nad mé očekávání, protože jsem netušila, co všechno se dá ochutnat pod spojením Posvátná sexualita.
Celý čas až do semináře jsem měla problémy se sexualitou – už od doby dospívání. Po pár sexuálních zážitcích jsem se obalila energií, že sex
je něco sprostého, něco co se dělá potmě, něco o čem se rozhodně nemluví a na co je lepší vůbec nemyslet. O nějakých opojných zážitcích
v tónech vášně se u mě nedalo uvažovat ani omylem. Před seminářem jsem slovo sex, milovat, vášeň, slast nemohla ani vyslovit. Vůbec mi tato
slova nešla procedit přes rty a připadala jsem si jako největší hanebnice.
   I přes to, že jsem vždy při sexu „zatla“ zuby jsem pořád doufala, že najdu to, počem neustále moje nitro prahne. Že sex je něco víc než
jen pohyby sem tam. Kvůli mému hledání něčeho „víc“ jsem nebyla schopná prožívat intimní chvíle s uvolněností, ale prožívala jsem je v
křeči a se zaťatými svaly. Po intimním večeru s mým mužem jsem musela mít pár dní pauzu, protože mě celý spodek bolel od mé zaťatosti.
   Na semináři jsem našla to něco „víc“ – našla jsem tu posvátnost sexuálního spojení muže a ženy a zážitek, který můžu ze sexu mít. Je
mi blaze, Mitri :o) Když jsem procházela jednotlivými tanci a postupně se uvolňovala v Tvém naprosto úžasném sledu kroků semináře, tak jsem začala nacházet samu sebe – Petru, s tělem za které se nemusí stydět, se sexuální energií, která mi dělá radost a potěšení, z vábení, které
projevuji s ženskostí. Při spojení s mužem jsem uvolněná, takže moje frekvence intimního prožitku je klidně každý den a nejsem rozbolavělá,
ale naopak uvolněná a nadšená.
   Na tanec „Extáze“ ovšem NIKDY nezapomenu! :o) Projít tolika vlnami a posouvat se směrem k vesmíru byl pro mě natolik šokující zážitek v
pozitivním slova smyslu, že z něj žiji neustále. Přes svádivost těla, přes spojení s mužem, přes světlo, přes energie Egypta po pohled do
vesmíru a následný prožitek, že já jsem celý vesmír je pro mě doposud natolik fascinující, že jsem jako v opojení, když si na vše vzpomenu.
Těch vjemů, zážitků a posunů bylo nejen u mě na semináři tolik, že Ti musím napsat, že jsem v životě nezažila nic lepšího. Doteď, když si
uvědomím, co všechno se dalo na semináři do pohybu, tak se musím s nevěřícným kroucením hlavy usmívat blažeností a tetelím se
radostí.
  Ty můžeš skutečně psát, že Tvé semináře jsou prožitkové, protože opravdu jsou. Prožila jsem tam kus sebe a za to jsem Ti vděčná.
Provedla jsi mě rolí ženy, milenky a nechala mě poznat, kdo vlastně jsem. A to všechno s takovou samozřejmostí. Ženy mé rodiny mě
nenaučily být ženou. Co sama neznáš, nemůžeš předat, to je více než jasné.
 Proto Ti děkuji. Děkuji Ti za to, že jsi se pustila do vedení semináře zaměřeného na sexualitu, že pracuješ s námi ženami, protože
skrze nás se mohou uzdravovat i naši muži a synové s dcerami. Děkuji Ti za to, že neučíš sebe, ale otevíráš každému pole možností – jeho
pole možností. Děkuji Ti za to, že jednoduše neděláš z ničeho vědu a přistupuješ ke všemu ze sebe sama. Z Tvé krajiny Mitry. Hodně jsi mě
obohatila, otevřela radostnou cestu mého života, prožívání, sebevědomí a vědomí, že být ženou je Dar.
Posílám Ti pusu Petra


Ahoj Mitra, 
vidim ako sa mi po 1.seminari otvaraju dvere,ludia ma pustaju prvu sadnut, som prijimana a vitana:)…nohavice som zavesila na klinec a nosim sukne al.saty…a uzivam si to a tesim so svojej zenskosti….

S laskou Mira


Milá Mitro moc moc děkuji, byla to nádhera …

Katka 

Cesta Ženy- Posvátná sexualita (20.4.-23.4.2017)

                  

Drahá Soni/Mitro,

jak ten čas neskutečně letí…Říkala jsem si, že Ti napíšu, až nastane vhodná doba…, resp. až na to budu mít víc sil a najdu si tu „správnou“ chvíli…Ale od doby, co jsem se vrátila ze semináře, se nějak ne a ne zastavit. Po návratu jsem měla pocit, že je u mě vše jak na houpačce…Přála jsem si, aby změny probíhaly rychleji…Vždy jsem si ale připomínala to, co jsi psala – abychom na sebe nebyly přísné…Snažím se o to… Najednou do sebe vše krásně zapadá…Především bych Ti ale chtěla Z CELÉHO SRDCE MOC a MOC ZA VŠE PODĚKOVAT…Děkuji Ti za Tvou pomoc, láskyplnou péči a podporu, lidskost, moudrost, inspiraci, sílu, sdílení…Děkuji za to, že jsi!!! 

Zároveň jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla zakusit tak obrovskou sílu ženského kolektivu. S láskou vzpomínám na všechny ty ženy, které se nebály vystoupit ze své komfortní zóny…a vydaly se zažít to magické dobrodružství…A že to tedy byla jízda…a stále je…Odvážné kurandery…:-)  

„S úctou a láskou…“    Pavlína

Moc se těším na setkání na vlčici…a věřím, že divošku probudíme…J Měj se krásně!


Milá  Mitro,

musím Ti napsat , že jediný co jde vyjádřit slovy je: DÍKY, DÍKY, DÍKY  za Tvůj přenádherný seminář sexuality.To co předáváš, se musí zažít, jinak se to nepochopí. Skláním se před Tvojí lidskostí ( nevím jak jinak to vyjádřit),trpělivostí a láskou s kterou vše předáváš. Děláš hodně pro tento svět, pro tuto Zemi. Díky Ti.

Hodně , hodně štěstí   ze srdce přeje Helena 


Milá Mitro, 

moc děkuji za zaslání všech informací, doporučení a fotek. Tvůj seminář byl opravdu silný a efekt také. Pořád v sobě nesu tu sílu, krásu, radost a zároveň hluboký vnitřní mír – a to u mě není tak běžné. ;P Díky za připomínku stále pracovat s pánví, cvičit, dýchat, vzdychat, tančit. Potřebovala jsem ji. 
Chci Ti ještě jednou ze srdce poděkovat za ty čtyři dny – za sebe, i všechny ženy z mého rodu a další ženy na Zemi. 
 
S láskou a radostí Jitka

Milá Mitro,
 moc ti děkuji za mail s cvičeními i za všechno, co jsi pro nás ženy na semináři udělala. Bylo to úžasné. 
 Přeji ti krásné jarní dny
 Jana ElenCesta Ženy- Posvátná sexualita (26.-29.1.2017)

              

 

Milá Mitro, úžasná Ženo,

děkuji Ti z celého srdce za naprosto nezapomenutelný seminář Cesta Ženy – Posvátná sexualita, jehož intenzita a hloubka mě překvapila a nadchla. 
Netušila jsem, jak může být tanec hluboký a léčivý. Sáhla jsem si do hlubin své duše a byly i těžké okamžiky… a také radostné, nádherně povznášející…  V bezpečí kruhu všech úžasných žen jsem se smála i plakala… V mnoha směrech jsem vystoupila ze své komfortní zóny a překonala své hranice… Mnohé jsem pochopila, uvědomila si… a mnohé prožila každou buňkou svého těla a tím to uzdravila, pustila…. a vím, že se ještě hodně změní…. vše dál pracuje a bude se i nadále promítat do mého života….  Bylo mi s vámi všemi moc (jak najít správné slovo?)… celistvě, volně, svobodně, bezpečně, radostně…:-)  
A to vše jsem prožívala s Tvou laskavou, soucitnou a také pevnou podporou, milá Mitro. Hluboce se skláním před Tebou a Tvou moudrostí a lehkostí, s jakou jsi nás těmito několika společnými dny provedla. Je to velká pomoc ženám v dnešní „jangové společnosti“. 
A já Ti za vše moc DĚKUJI. A děkuji všem nádherným ženám za společné sdílení, podporu i smích. A děkuji úžasné přírodě a bytostem Pálavy, že jsme tam mohly být, kochat se její zimní krásou, uzdravovat se, tvořit…. Děkuji Vesmíru a také sama sobě, že jsem poslechla „volání“ a na tento seminář jela… Jen to moooooc rychle uteklo:-) 🙂
 
S láskou  Lenka    3.2.2017

 Milá Soňa Mitra,

ďakujem za láskyplné vedenie,  za poodhalenie krásy a múdrosti Pálavy ako i  vlastného vnútorného potenciálu.
Je pre mňa ťažké vyjadriť slovami hĺbku vnútorného prežívania priebehu semináru.
Emočne bol pre mňa najsilnější tanec srdca.
Pocity hlbokej lásky, prapovodnej slobody, radoť až divokosť striedala vďačnosť a pokora.

Po tomto seminari som si uvedomila, ako je doležité chrániť našu prírodu.
Každá v nej može objaviť šamanku v nás a nie je potreba cestovať do Amazonie.

 Veľmi rada sa na Pálavu vrátím a nechám sa Tebou sprevádzať,
S úctou,
Judita
 


Cesta Ženy- Posvátná sexualita (3.-6.11.2016)

20161106_161746               20161107_113833             20161106_161734

Soni,

děkuji Ti z celého srdce a žes mi ho teda otevřela!

Děkuji, že jsi mě naučila: 
dýchat
že jsi mi pomohla rozvibrovat energii ženy
objevit vnitřní sílu a krásu a nekonečné možnosti nitra
mluvit, chodit, být odvážná a pevná
tahle „cesta kurandery“ je pro mě velký dar.
A bude toho hodně, vše se pomalu vylupuje, ale já jsem prostě šťastná. Tohle poslání děláš božsky. Velká úcta k Tvému daru a síle.
s láskou a radostí Ivana Slunečná:-)        7.11.2016

Milá Mitro,

 uzrál čas natolik, že jsem schopna ti upřímně a z celého srdce poděkovat. Za tebe, za čas, trpělivost, energii a sílu, kterou dáváš a která mi ukázala cestu, o které jsem netušila, že existuje, natož abych věřila, že se po ní mohu vydat.
Seminář Cesta ženy – posvátná sexualita byl pro mne velkou výzvou. Během těch několika intenzivních dnů jsi dokázala pootočit mé vnímání, cítění, prožitky, náhled na mne samou tak, že vše dostalo nový rozměr, energii a význam. Nejsem z těch, které prošly finálním vyladěním, ale z těch, které díky tobě dokázaly zbourat zdi, které kolem své bytosti vědomě či nevědomě vytvořily a doslova v šoku se poprvé rozhlédly a nesměle nadechly. Našla jsem část své bytosti – ženu – která se nesměle krčila někde v koutku a upozorňovala na sebe jen občasnými bolestmi na tělesné či psychické rovině. Proces není rozhodně u konce, avšak díky tobě jsem našla v sobě sílu  vykročit (i když nesměle) do neprobádaných vod vlastního ženství..
Na Tvém semináři jsem poprvé byla v ženském kolektivu a s úctou se skláním před všemi, které tam se mnou byly. Dostala jsem dar – zažila jsem sílu žen v jednotě, sílu ženského kruhu.
Děkuji.
Měj se krásně.  Markéta 9.2.17
 

Ahoj Soni.

Děkuji z celého srdce, pro mne námaha obrovská a první noc jsem nemohla vůbec spát, bylo toho tolik na zpracování….Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla přijet, cítím se v těle úplně jinak a stále se usmívám. Těším se na hudbu a cvičení, práce s hrdlem, se zvukem a OTEVÍRÁM SRDCE!

Tančím!
přeji krásné dny a určitě mě ještě uvidíš 🙂
Milena    8.11.2016

Soni, moc děkuji. Jitka  10.11.2016

Ahoj Soni,

seminář byl pro mě velmi silným zážitkem. Mám v sobě stále hodně energie, zvládám i náročnou fyzickou práci a nejsem unavená. I příjemné energie v podbřišku, dneska jsem měla takový or…mus, jak ještě nikdy. Díky moc. Vím, že nic není náhoda, ale jsem nesmírně vděčná, že jsem Tě potkala. 

Také se těším na další setkání, srdečně Tě zdravím a přeji příjemné podzimní dny. Ivana           10.11.2016


-Mila Sona,

chcem Ti znova srdecne podakovat za naozaj bezpecne prostredie, ktore si nam vytvorila a za Tvoje vedomosti a  skusenosti, ktore si s nami zdielala.
Ja som sa vdaka seminaru s Tebou zbavila tazoby, ktora mi nedovolovala zit stastny zivot, aj ked som si to velmi priala. Prvy krat v zivote som zazila pocit, ze v tazkej chvili je niekto pri mne a pomaha mi, za to Ti velmi dakujem. Aj za to, ako si mi povedala, ze to tak uz nemusi byt, ked sa rozhodnem.
DAKUJEM.
Este raz Ti dakujem a tesim sa niekedy dovidenia.
Eli Vesela-Stastna 🙂                     17.11.2016
 


 
Cesta Ženy- Žena ve své síle (23.-25.9.2016)
20160924_180247     20160924_184123     imag6462    20160924_184128  20160925_070241

Milá Soňko Mitro,

je to téměř už druhý týden od semináře Žena ve své síle, co jsem u tebe absolvovala a ve mně  jsou pořád dozvuky. Byla to síla, jízda, zážitek. Nádhera, láska, spojení, propojení. Viděla jsem , slyšela a prožila mnoho.Vně i uvnitř.Otevřelo se i zavřelo co mělo.

Co víc napsat. Děkuji z celého srdce svého.                       Iva Irsa  4.10.16

  
Cesta Ženy- Posvátná sexualita (15.-18.9.2016)
20160917_144538 20160918_100151 20160918_100303 20160918_100654 20160918_100930
 
                                                                               
Milá Mitro,
z celého srdce  Ti děkuji za nádherný víkendový seminář a všechny prožitky, které jsem si konečně dovolila prožít naplno. S láskou a úctou Pája 20.9.2016

Milovaná Soničko a úžasná Mitro,

je to pořád tak silné, mám pocit, že jsem nebyla na Pálavě 4 dny, ale že jsem v jiné dimenzi pobyla celý měsíc. To, co se všechno ve mně vnitřně událo, je neuvěřitelné………… Cítím k tobě tolik vděčnosti a lásky. …….. 
 Radana 20.9.2016

Milá Mitro,
srdečně Tě zdravím ze „severu“  a velmi děkuji za osvobozující tanec v pondělí.
Moje srdce patří jižní Moravě, Pálava, Vrbice – to je pro mě země zaslíbená. I když jsem šťastná všude.
Také Ti děkuji za seminář s Tebou – moc mi pomohlo Tvoje vedení, energie – Ty, jako světelná bytost.
…pro mě jsi velká „učitelka“ Přeji Ti barevné a láskyplné dny. 
Pája  14.10.2016
 


 

Cesta Ženy- Žena ve své síle (24.-26.6.2016)
 
 
 
 Soni,
moooc ti děkuji i ostatní za pomoc při překonávaní sebe sama. I když,už jsem si myslela,že nemůžu vždy se našla skrytá energie,která mne popoháněla. Děkuji i za tance pro poléčení vnitřního dítě moc jsem to potřebovala a za krásnou skupinu žen z velkým Ž, Úžasné a inspirující a pomáhající.
Přeji krasné letní dny a slunce v duši zablácená, ale šťastná Jarča   27.6.2016
 

Drahá Ženo Mitro,

chci ti poděkovat, protože tvůj seminář mi dal něco, co mi dlouho chybělo – dostal mě do středu mé bytosti a naplnil mě důvěrou v ni.           V meditacích, kterými jsi nás provázela, jsem pochopila mou malou holčičku uvnitř sebe a podívala se na ni z úplně jiného pohledu než dosud.Žije se mi nyní lépe, lehčeji a svobodněji. Věřím, že mi tento stav vydrží nadlouho a že když se budu zase cítit nesvobodná, vzpomenu si na dny strávené s vámi na kouzelné Pálavě a uvědomím si, jak je život krásný. Děkuji, že děláš to, co děláš a i když jsi někdy nesmírně přísná a tvrdá,  jsi to prostě ty a my ostatní se rádi přiučíme!

DÍKY!!! — Miluška       30.6.2016


Ahoj Soni, děkuji moc za mejl a za báječné fotky.  A taky děkuji za pro mě převratný a dobrodružný víkend.

Určitě mě to zase posunulo o kus dál a vytáhlo z proklatě lepkavé bažiny. Už dnes pociťuji úplně jinou energii a chuť něco dělat.
Spolu s prací na sebepřijetí se den ode dne posunuji a cítím se více jako žena.
Jsem ti vděčná za tvoji práci a přeji ti krásné letní dny!
Petra    30.6. 2016

Milá Mitro,
s láskou a vděčností vzpomínám na chvíle, které jsme díky tobě prožily. Jsou to nezapomenutelné okamžiky. Jsem šťastná, že jsem si to prožila a více se otevřela svému ženství.
Děkuji ti. Mirka    4.7.2016


Cesta Ženy- Posvátná sexualita (5.5.-8.5.2016)

 

Děkuji za nádherně a plně strávené 4 dny v kolektivu krásných žen.

Pod vedením Mitry jsem se osobně během společně prožitých meditací v tanci, výletů na energetická místa, cvičení při východu slunce, zpívání a malování jakoby prošla tisíciletími své duše a postupně ji očistila od nánosů bolesti, křivd a nenaplněných lásek, pádů, nepochopení, ale i prohřešků, kterými jsem se já provinila na druhých a na sobě. Něco jsem uviděla, něco se stalo, něco se proměnilo. Po čtyřech dnech je něco jinak. Jsem dospělejší a zároveň se cítím mladší. Jsem sebevědomější a zároveň v obrovské úctě a pokoře- JSEM JÁ VE SVÉ PLNÉ SÍLE-  a jsem nesmírně vděčná. A tím vším mě Mitra provedla s lehkostí, bez tlačení, bez ambicí, ve velké harmonii a lásce a pokorné sebejistotě. Však to také nedělala poprvé!

Přála bych všem ženám takový zážitek. Přála bych ho své mamince.

 DĚKUJI    MORICA IVA  8.5.2016


Ahoj Soni

„Někdy se stačí jen rozhodnout poslechnout svůj vnitřní hlas. A tentokrát to bylo silné volání vydat se CESTOU ŽENY. Kdo by tušil, že na ni po všech cestách zrovna na Pálavě bude čekat MUŽ, kterému kdysi zavřela dveře. A kdo by tušil, že si nakonec TI DVA zatančí ten nejkrásnější tanec ve vzájemném PROPOJENÍ.:-)

Z celého srdce bych Ti Soni ráda poděkovala, že jsi nám byla celou „CESTU“ půvabnou průvodkyní a silnou oporou. Byla jsi průvodkyní voňavými a prosluněnými dny, které byly plné nádherných překvapení a krásné „práce“. Průvodkyní silnými místy Pálavy, kde se člověku tají dech a kde zažívá tak neskutečné spojení a uzdravování celé své bytosti. Provedla jsi nás místy, kde je cítit tep i objetí MATKY ZEMĚ a místy, kde se člověku „otevírá“ celý VESMÍR. Zároveň Ti děkuji, že jsi nás s lehkostí v TANCI provedla našimi vzpomínkami, srdcem, duší i neskutečnou sílou, která dlouho spala. A my tak mohly skrze tento tanec a skrze každou buňku v těle vnímat jak jsou „věci“ skutečně. A to vše jen díky tvé úžasné otevřenosti, která nám vše ukázala a my si to tak mohly dovolit proměnit v LÁSKU a UVOLNĚNÍ.
Děkuji, že jsem mohla „uvidět“ a přijmout…..jak nádherný je MUŽ, a pocítit nejen to bezpečí, kterým JE.
Děkuji za neskutečné zážitky, které jsou jako silné otisky zapsané v mé duši a v mém srdci.
Takže abych tu nepsala román… 🙂   Za vše veliký dík Tobě SONI 🙂
a  zároveň děkuji celému VESMÍRU, děkuji všem MUŽŮM  a děkuji všem fantastickým a nádherným ŽENÁM, se kterými jsem mohla touto CESTOU na Pálavě projít:-) Jste v mém srdci.:-) „
S láskou   Martina  8.5.2016

Milá Soňo Mitro,

chvíli mi to trvalo, potřebovala jsem čas, nechat v sobě vše doznít, dozrát….
Byly to pro mně intenzivně prožité 4 dny v lůně překrásné přírody a ve společnosti nádherných žen. Dny plné poznávání sebe a světa kolem nás, plné odhalování tajemství a pokladů, které všichni v sobě nosíme, dny plné tance, souznění, důvěry. Prožitky, které nám všem bylo dovoleno zažít se slovy nedají popsat. Slova jsou jenom symboly a my jsem se společně dostaly do světa, kde jsme si beze slov rozuměly navzájem a rozuměly jsme i místům, kde jsme společně pobyly. Moc Ti Soňo Mitro,  Vám všem holkám  a Tobě přírodo, za to děkuji.
 Katka 15.5.2016


 
Cesta Ženy- Posvátná sexualita (28.-31.1.2016)

Milá Mitro
velké a hluboké díky za Cestu ženy, na které jsi nás provedla a to nejen magickou Pálavou.
Nabídla si nám možnost otevřít se a spojit s osobním příběhem, ale i příběhem pálavských kněžek. Kombinace objevování sebe sama na silových místech Pálavy a tanec je je jedinečná a prožitek multidimenzionální. Tvůj dar šamanské cesty skrze hudbu a tanec je zcela přirozený a jedinečný a velké díky za to, že jej následuješ. Dalším tvým bonusem je, že to co nás učíš a sděluješ skutečně žiješ není to načtené, dokážeš vše předat tak skvěle právě proto, že to skutečně žiješ. Jako kočka milující slunce i magickou noc, klid i tanec jsem si užila každou minutu a těším se na pokračovaní. Udělej to o den delší a bude prostor na větší práci s hlasem. Královsky si o nás pěčovala a děkuji za to:-)

Hanka Theofee