Cesta Ženy 

SETKÁNÍ ŽEN NA SILOVÝCH MÍSTECH PÁLAVY

Uzdravení

 ČERVENEC 2020 –  8.- 12.7.2020

MIKULOV

Rezervace/přihláška    :  ZDE

Přišly jsme na Zemi, ne proto, abychom se měnily, ale proto abychom se staly samy sebou.
K tomu, abychom  poznaly, kdo jsme, je třeba propustit to, co nejsme.
Každý  z nás touží po lásce, lásku dávat i přijímat, po lásce nejen k druhým, ale především po lásce k sobě sama.
Jenže dokud nepřijmeme každou svoji součást se vším,  co k nám patří,  zůstává ustrašená v temnotě a vyvolává strach místo lásky. Vydejme se do hloubky své duše, abychom objevily její velikost a celistvost, která se skrývala v nás samotných, abychom zjistily, kým jsme….I v tom spočívá UZDRAVENÍ našich těl i duší ….

Čas, kdy bylo nutné vše kontrolovat a řídi,t už není časem, který ženě dovoluje být volná a sama sebou. Pokud propustíme neustálé pokusy vše řídit a kontrolovat,  umožníme  svým touhám, aby byly přítomny v našich životech a   „otevřeně k nám promlouvaly“.
Nepopírejme dál své touhy a pocity, přicházíme tak o svůj způsob sebevyjádření jen proto, abychom se přizpůsobily představě druhých o tom, jaké máme být, pak ztrácíme svoji jedinečnost a přestáváme ji vyzařovat. Přicházíme tak  i o svoji chuť do života, radost, tvořit a milovat sebe i ostatní.
Jak řekla Máří Magdaléna: Touha po smrti je jen obrovská touha duše po Životě, po skutečném životě.

UZDRAVENÍ je určeno všem ženám, které absolvovaly  POSVÁTNOU SEXUALITU 

 Nechte se léčit uzdravující silou ženského sdílení a přijetí,  tance, radosti a pobytu na léčivých místech Pálavy a okolí. 

Program: Letní,  prožitkový seminář, plný tance, sdílení, putování, turistiky, péče i práce se svým tělem i duší. V průběhu semináře se budeme toulat přírodou ve dne i v noci, abychom poznaly a naučily se využívat energii vycházejícího i zapadajícího slunce a také  noční Luny. Lehce se dotkneme umění druidismu a kouzla bylin a jejich a léčivých účinků V krásné přírodě Pálavy budeme nejen odpočívat, ale také pracovat na silových místech, které mají uzdravující energii .

 

Spojíme se  se svojí dosud neobjevenou a potlačovanou částí sama sebe, abychom se staly celistvými.

V našich  tělech budeme uvolňovat napětí a nepřijetí, které jsme si během cesty životem vytvořily. Propustíme programy našich předků, které už nám neslouží, a přijmeme ty, které nás naopak posilují a které pro nás znamenají naše kořeny, jistotu a stabilitu.

Dalším tématem budou oleje a jejich alchymie i jejich propojení s vědomým dotekem, kterým nás provede Lara (více o Laře a Olejíčkování níže).

Navštívíme několik míst jak na Pálavě, tak v jeho okolí. Čeká nás pouť Pálavou, při které  projdeme téměř  celé „tělo“ Pálavy a na některých jejich místech, která jsou známá svým energetickým působením, budeme pracovat jak individuálně tak skupinově. Navštívíme Dolní Věstonice, kde byla nalezena Věstonická Venuše,a Vysoké zahrady, bývalé sídliště starých Slovanů. Vydáme se i za hranice Pálavy, protože i v okolí je spousta krásných a zajímavých míst, jak v Lednicko-Valtickém areálu (Rendes vous- Dianin chrán, Tři grácie-Artemis, Afrodita, Athéna)), tak v nedalekých Dolních Kounicích, kde navštívíme nádherný bývalý klášter Rosa Coeli.     

Průvodkyní seminářem je: Soňa Mitra Pavlincová  (více na tomto odkazu)

 

Během svého života jsem prošla řadou zkušeností, jak osobních, tak vedených různými mistry. Avšak za nejhlubší a nejupřímnější cestu k lidské duši a tělu vidím vlastní osobní cestu, která se stále vyvíjí. Během cesty životem jsem ochutnala plnost žití i dotek smrti, prošla jsem řadou zasvěcení do různých energetických systémů, setkala jsem se se světlem i temnotou. Procházím učením moudrosti starých druidů, poznávám a znovu se rozpomínám, jak pracovat a vnímat  přírodu jako  živou  součást  našeho  bytí.  Miluji   hudbu a tanec, který jsme vložila do tance MuVa, jehož jsem zakladatelkou.  Síla a uzdravující energie milostného spojení,  jemnost i síla  ženství v její opravdovosti, jsou dalšími tématy, které jsem vložila do   projektu  CESTY ŽENY. Žiji na Pálavě, kde se věnuji energii staroslovanských kněžek a silovým místům Pálavy.

 

Částí semináře věnovanému olejům Vás provede Lara:

Jmenuji se Lara a provázím ženy na křižovatkách života. Z pokladů rostlin a přírody pro vás tvořím rostlinné pomocníky a průvodce v podobě olejíčků, esencí, mastí…
Na cestě Pálavou s Mitrou se budeme společně věnovat Olejíčkování: úvodu do světa rostlin a spojení s přírodou. Ponoříme se do krás tohoto spojení a necháme se opečovat rostlinnými průvodci. Čeká nás také objevování půvabu a důležitosti vědomého dotýkání, péče o sebe a rozvíjení daru ženské krásy.

 

 

 

 

 

Ubytování: Nově zrekonstruovaná vilka s bazénem nedaleko centra Mikulova i Svatého Kopečku (FOTO)

Termín:      ČERVENEC 2020 –  8.–12.7.2020

Zvýhodněná cena –  8.900 Kč   při rezervaci  a úhradě zálohy do 31.5.2020

Cena –  9400 Kč při rezervaci a úhradě zálohy po 31.5.2020 

 (kurzovné  5.000Kč +oleje ,vstupy a koňský povoz 1000 Kč + ubytování 2000 Kč + strava 900Kč (obědy + večeře => vegetariánská strava) 

!!! pro absolventky tohoto semináře, které se rozhodly ho projít znovu – automatická sleva 500 Kč !!!     

Rezervace/přihláška   : ZDE 

Po vyplnění přihlášky  bude obratem zasláno potvrzení o rezervaci místa  na semináři  a  informace k platbě (uhrazení – zálohy 3000Kč na bankovní účet). Doplatek za kurzovné, stravu a ubytování se hradí na místě. Počet míst je omezen. 

 

Pálava má JINOVOU – tedy ženskou a zemskou energii, která je velice vhodná k léčení a posilování organismu novou životní přírodní silou. Tuto léčivou sílu využívaly již staroslovanské kněžky, které vrcholky vápencového pohoří Pálava používaly jako místa k léčení nemocných, ale také jako energetické středobody, z nichž byla vysílána ochranná energie na území celé tehdejší Velké Moravy.

 

SDÍLENÍ ŽEN po SEMINÁŘI

         

        

Milá Mitro, 
ještě jednou mooooooooooooooc děkuju za všechno, cítím hluboké a důležité změny ve mě, 
které ve vší pokoře vnímám jako přínosné i pro druhé (jak přesně se krystalizuje zatím 🙂 , ale mám v proces naprostou důvěru, stejně jako ve vedení, pomoc a sílu ve mě……
Jedna pro mě nové a úžasné zjištění na závěr, které přineslo sobotní tančení, je obrovská jemnost a něha, která ve mě dosud byla skryta a kterou cítím jako velkou „moc“ přetvářet a měnit a kterou jsem dřív nevědomě potlačovala. Díky ní se poprvé opravdu cítím v ženské energii, všechny bolesti i „prohřešky“ z mnoha minulých životů jakoby se smazaly a můžu se znovu svobodně a volně nadechnout…přede mnou je nový život nepoznamenaný minulostí….
Díky tobě i všem bytostem, které pomáhají
Hanako
———————————————————————————————————————————————-
Milá Soňa,
skláňam sa pred Tebou s obdivom a vďačnosťou za to, čo robíš pre nás, našich blízkych aj vzdialených ….
Som šťastná, že som mohla byť súčasťou Tvojho prvého seminára Uzdravenie, bol to pre mňa krásny a uzdravujúci zážitok. Som vďačná aj sebe, že som počúvla svoj vnútorný hlas, na seminár sa prihlásila a aj prišla 🙂
Po pobyte na prekrásnej Pálave, v spoločnosti krásnych a odvážnych žien, som pochopila, že prvý krok k uzdraveniu je dovoliť si žiť krásny a láskyplný život. Potom stačí prijať svoj strach a smútok a začať dôverovať sebe aj vesmíru, že je o nás všetkých postarané a máme všetko, čo potrebujeme … všímať si a byť súčasťou všetkej tej krásy, ktorou sme obklopení …. a nebáť sa otvoriť srdce láske a radosti.
A teraz par slov len pre Teba Soni, slov, ktore sa tazko davaju do slov, ale myslim, ze Ty to aj tak vies 😉 
Na seminári bol moj najkrajsi zazitok navsteva klastora, ktory zostava v mojom srdci. Bol to zazitok velmi osobny a hlboky. Prezitie, prijatie a odovzdanie smutku, bolesti ale aj zrady bolo pre mna velmi oslobodzujuce. 
DAKUJEM TI.
Prajem Tebe aj celej rodinke krasne leto, nech mate vela casu na seba a krasne spolocne zazitky 🙂
Tesim sa dovidenia,
Elena
———————————————————————————————————————————————–
 Ahoj Soni, 
seminar Uzdraveni byl uzasny. Moc jsem si uzila prochazky na silova mista a prejiti cele Palavy. 
Olejickovani s Larou mne velmi naplnilo, odnesla jsem si nezapomenutelne prozitky, Lara je skvela v tom co predava.
 
Za tech par dni jsem zazila spoustu uzasnych veci. Podarilo se mi nekolikrat uplne vycistit hlavu, maximalne uvolnit telo pri tancich a ve vode a nalezt vnitrni klid.
Moc Ti dekuji
Eva
———————————————————————————————————————————————–
Milá Mitro,
dnes jsem byla v práci a nebylo to jednoduché dostat se po pobytu na Pálavě zpátky do procesu.
Asi je to teď, na chvíli, moje poslání, dostávat tuto energii do tak těžkého prostředí, jakým je svět výroby aut.
Byla jsem však obdarovaná natolik, že mám z čeho dávat a jsem za to nesmírně vděčná. Děkuji Tobě a všem ženám, které tam byly. Každý den byl výjimečný, byl jiný, byl krásný, každý den mi přinesl nějaké poznání a na konci vše do sebe zapadlo a teď vím, proč si mě Pálava opět zavolala.
Celý ten krásný týden byl znásobený úžasným jídlem:-), velmi si toho cením a děkuji.
Těším se na další setkání.
Miriel
———————————————————————————————————————————————–
Milá Mitro, 
díky za fotky a hlavně za celý seminář. Byl to krásný čas strávený se ženami a se sebou v úžasném prostředí Pálavy. Všechny aktivity naplnily srdce i duši. Poslední den byl takové nádherné plutí… Moc díky za všechno, co jsi do toho dala, i manželovi za vynikající jídlo vyživující nejen tělo. : )
Těším se, že se zase brzy uvidíme na nějaké akci, nebo u Tebe na regresi – sbírám na to odvahu…
Přeji krásné léto. S láskou z Brna
Jitka
———————————————————————————————————————————————–
Soni,
děkuji ti za tak nádherný mail. Děkuji ti ze srdce za vše, co jsem díky tobě a díky všem ostatním ženám prožila. Získala jsem nádherné nezapomenutelné zážitky, které mi navždy zůstanou a možná i nová přátelství. To ukáže čas.
Objímám Mirka