Cesta Ženy- ŽENA VE SVÉ SÍLE (květen 2019)

          

 

 

 

 


Milá, úžasná, krásna Soňo. 

 Z celého srdca Ti ďakujem za skvelý seminár. To, čo cítim sa len ťažko dá vyjadriť slovami. Takto som sa ešte nikdy necítila. Konečne v sebe vnímam ženu! A je to pocit úžasný.
Ďakujem za Tvoju nekonečnú trpezlivosť, aj za tvrdosť, pravdivosť a lásku. Je pre mňa ťažké pochopiť čo Ty dokážeš ustáť. Udržať ten priestor, strážiť ho pri všetkých tých emóciách… S obdivom a úctou smekám… 
Som vďačná za každú chvíľu na Pálave v spoločnosti fantastických, nádherných bytostí. Je to obrovský dar a obohatenie.
S úctou a láskou
Andrea

 


Milá Mitro,

velmi, velmi, velmi děkuji a jsem vděčná, že jsem byla součástí kruhu nádherných žen. Stezky opravdu nebyly vždy jednoduché, ale s Tvým vedením a podporou ostatních žen šly „zdolat“ i velmi těžké úseky. Mnoho starého a nepotřebného jsem na Pálavě zanechala a přinesla jsem si lásku sama k sobě, skrze kterou jsem dokázala odpustit, přijmout rodiče a nyní jsem upřímně vděčná za dar života. Už si nepřipadám „divná“, nepřijatá, cítím svou sílu. Vlčice pro mne znamená zrod do nového života, jsem na začátku cesty, toužím naplnit svůj úkol, který cítím, že mám tady na Zemi vykonat. 
Bylo krásné pozorovat, jak postupně v každé z nás sílilo vnitřní světlo, jak jsme jely od Tebe rozzářené:-) Byla jsi úžasná, jak jsi nás dokázala vést a být nám podporou v hezkých i těžkých chvilkách, jsi nádherná Žena se vším, co k tomu patří:-)

A ještě k rituálu u ohně… Pro mne to bylo naprosto přirozené, jako bych tam někdy byla… Vnitřním zrakem jsem viděla kruh žen v bílých šatech, držící se za ruce a jedna po druhé v tichu posvátné chvíle jde nahá přes oheň… Prostě nádhera…

Povídala jsem dceři, jak jsem se měla na Pálavě. Velmi jí to zaujalo, tak jí chci dát Vlčici jako dárek. Myslím, že je to skvělá „investice“🙂  Jitka

Jitka


Cesta Ženy- ŽENA VE SVÉ SÍLE (září 2018)


Ahoj Mitro, 

ještě jednou ti moc děkuji za úžasný seminář Vlčice. 
Zapadlo mi na něm do sebe hodně věcí, o které jsem se snažila už několik let a ne a ne je rozlousknout, ale po Vlčici se můj život mění k lepšímu. 🙂 Hodně jsem se zklidnila, zjemnila, našla jsem svou vnitřní radost ze života a konečně jsem začala normálně dýchat a přestala jsem se bát sama sebe. 
Všem ženám, které se rozhodují, jestli na Vlčici jet vzkazuji: Jeďte! Stojí to opravdu za to!! Pro mě to byl zatím nejvíc transformační seminář, který jsem kdy zažila. A že jich bylo! 🙂
Celá moje změna se začala odvíjet od tance „Jak se máš“. 🙂 Konečně se mi otevřelo srdce a já jsem začala normálně dýchat bez dušení sebe sama. Vypustila jsem všechnu svou zlobu, která byla ve mně ukrytá hodně hluboko. Pomalu se učím zpět si nastavit své hranice, které jsem postupně ve svém životě ztratila. Také se mi tam otevřelo další téma, na kterém je potřeba zapracovat, ale to si asi nechám až na spirituální sexualitu. 🙂 Od tohoto tance jsem se hodně otevřela a začala na sobě opravdově makat. Pustila jsem na svobodu své „stinné“ stránky, znovu jsem se celá poskládala a vzala jsem si zpět své poklady a dary, které jsem si s sebou přinesla na tento svět. Poléčila jsem si své ženství a znovu jsem načerpala svou vnitřní sílu. 
Na seminář jsem přijela úplně na pokraji svých sil. Ale den ode dne jsem si je nabírala zpátky a odjížděla jsem plná vitality a radosti. Byla to pro mě krásná dovolená v přírodě, plná silných a léčivých zážitků. A tato moje euforie trvá už týden a i na domácí atmosféře je to znát. Najednou věci, které dřív nešly, nebo šly jen s obtížemi, se teď dějí tak nějak samy, manžel si mě víc váží a já už nejsem na sebe tak přísná, jak jsem bývala dřív. 
Mitro, moc ti děkuji za tvé průvodcovství a vedení přesně na ta místa (nejenom fyzická), která jsem potřebovala navštívit. 🙂 Už se moc těším v lednu na Sexualitu, kde mi jistě zaklapnou další díly mé skládačky. 
 Měj se krásně a brzy se zase těším na viděnou.  
Zuzka

Prožitky sdílené formou článku, inspirovaného účastí na semináři najdete  na tomto odkazu

 https://www.podnikavazena.cz/blogy/inspirace/kam-se-podela-radost-z-toho-co-delame

 
 

Cesta Ženy- ŽENA VE SVÉ SÍLE (červen  2018)

         


 

Ahoj Mitro, mám tady ještě jedno sdílení, 
včera večer jsem totiž již ve svém reálném životě,  ne jen na tréninku u Tebe, uskutečnila svůj první šamanský skok a bylo to úžasné, osvobozující a celou situaci to vyřešilo wuau já jsem na sebe pyšná, pyšná pyšná vím že to nemám přehánět ale já se prostě obdivuji a  chválím se  a jsem šťastná že jsem to dokázala, asi není důležité vysvětlovat co to bylo, důležité je že jsem to dokázala a to díky tobě, že jsem si to u tebe mohla natrénovat a že jsi mi ukázala jak na to. Byla to pro mě hodně těžká situace v partnerství, ale šamanský skok se mi podařil.
 
Mitro moc děkuji za životní lekce u tebe je to vážně to co chci žít, v tomhle já vidím život a už se posouvám do té roviny že si to nechci nechávat jen sama pro sebe ale ukazovat to i okolí, že tohle je ten opravdický život, že tohle z nás opět dělá lidi ……
 
Mitro měj krásné léto a příště na sexualitě už se těším Jitka

Dráha Mitro, úžasná průvodkyně,

ještě jednou ze srdce děkuju za seminář Žena ve své síle, za znovunalezení mojí Vlčice (nebo minimálně za její probuzení). Byl to pro mě jeden z nejsilnějších zážitků za poslední dobu, asi proto že konečně vycházel zevnitř. Ze začátku semináře jsem byla celkem mimo, tedy respektive mimo tělo. Tanec s divoškou proto nešel z jejího srdce, zastavila ho moje hlava. Ale našla jsem svoje silové zvíře, neskutečný pocit mít svého vnitřního průvodce, ochranitele. Jeskyně na Turoldu byla velkým prožitkem stejně jako objevování silových míst Pálavy, člověk se před nimi musí sklonit. Noc u ohne pro me byla celkem zlomová, jsem na sebe neskutečně pyšná… Však ty víš. Největší překvapení potom bylo zjištění, jak moc je ve mně plno, živo, kolik je ve mně síly. Na to jsem přišla u ponoření se do sebe a objevení svého posvátného i temného já. Vždyť já nejsem jen schránka! Je ve mně plno, do háje s vnitřní samotou, mužu se vždy obrátit sama k sobě, jak úžasný pocit, mít se, cítit se, uvědomit si sama sebe ve všech svých aspektech. Přiznat si co všechno je mou součástí, byt si sebe vědoma. Mám tělo, je krásný a jedinečný, je moje! Jak jsem k němu do teď přistupovala… Člověk musí přijmout a odpustit si o co všechno se tím okradl. Přišla jsem díky tobě a úžasnému kolektivu žen kolem mně na to, že hlava není nepřítelem srdce, že mohou spolupracovat. Otevřenost našeho kruhu mi byla velkou podporou s mojí vlastní otevřeností a odkrytí problémů a věcí, na které nejsem vůbec pyšná. Ale teď jsem TAK ráda, že jsem se otevřela. Toužila jsem po radě, po řešení ale ty jsi mi ukázala, že odpověď, kterou hledám je vlastně celou dobu ve mně, že ji znám. Teď už vím, jak doma naložit s energií a silou Vlčice a jak funguje naopak můj muž, medvěd, a jaké hranice musíme mít nastavené. Tanec s vnitřním dítětem završený šamanským skokem byl pro mě nejlepším tancem života. Ten pocit osvobodit svoje tělo, moment kdy mu dá hlava svobodu. Sluneční pyramidu si budu muset v sobě ještě zpracovat, vše ve mně jeste pomalu doznívá… Cítím velkou vděčnost za nalezení se, za uvědomění si sebe samotné, za přijmutí faktu, ze nemám moc nad pocity ostatních, ale jen svých, za uvědomění si, že ublížit nám nemůže nikdo, jen my sami sobě. Cítím energii jakou už dlouho ne, já ne trpělivost sama cítím vnitřní klid a vyrovnanost dokonce i lásku k sobě…! Mitro… Děkuju! A děkuju všem ženám, které tím prošly se mnou. <3 
Libuška

Milované spoluženy,
já jsem pořád ještě v tom, pročítám si poznámky, koukám na mapy, kde jsme prožily ten úžasný střípek života. Každou chvíli jsem ve sklepě u svého temného Já a volám své posvátné Já k pomoci s jeho uzdravením, už se vzpamatovává a je stále silnější. Při jakékoliv činnosti si opakuji že jsem sebevědomá a odvážná a už z toho nechci nikdy vypadnout. Je to krásný program, který jsem si na Pálavě pořídila a musím ho teď zaběhnout, aby se mi nesmazal Veselý obličej:-).
Moc děkuji Mitře a obdivuji ji, jak je pevná a silná, moc si toho vážím, že nás vzala pod svá křídla i když sama byla nalomená, ale dala to a to je pro mě úžasný příklad toho že se dá zvládnout úplně všechno, děkuji že jsi se nám otevřela a přiznala, že to s tebou není úplně OK. Já si pak říkala – tak když tohle všechno zvládne Mitra v takovém stavu, tak u mě to zas tak strašné není, to musím dát a dávám to, díky Mitro – jsi skvělá, taky proto jsem si tě vybrala Veselý obličej🙂
Bylo to krásné propojení patnácti různých, i když tak moc, moc moc stejných žen, viděla jsem se v každé z Vás a vždycky když si vzpomenu na náš kruh bude mi hoooooodně dobře.
Jitka

Zdravím do vlčí smečky ze Středohoří,
 
doufám, že se všechny máte dobře a užíváte si nabyté zkušenosti. :—) Muž prohlásil, že jsem omládla a jediné co mi chybí je vlk. Pravda, do panelákového bytu ho nevtěsnáme a tak mi v pondělí ukázal tričko s vyjícím vlkem, které mi objednal.:—o Navíc něco nasál ode mne a zatím co já si v pondělí užívala dovolené a vstřebávala zážitky, tak on seděl v práci a nechápal proč jsou všichni kolem něj naštvaní, když on je v pohodě. ;—)  V úterý jsem vyrazila k pracovním úkolům i já (moc se mi nechtělo a tak jsme byla ráda, že jsem si naplánovala šetření v terénu).
Je úžasné jak jsem emočně klidná (věci mě naštvou, ale jen na povrchu). Holky díky moc za uvědomění si emočního klidu!!! Když jsme zjistila novinky na pracovišti za dobu nepřítomnosti, tak díky klidu bych je měla ustát. Žasnu jaký je ve mě klid, když mluvím s ředitelem (před tím jsem vibrovala a v hlavě jsem si přehrávala “klid”). Kolegové zvyklí na moje reakce  se dívají a žasnou. Pracoviště je v krizi a ona je klidná. ;—)
Na ulici mě zdraví děti, které neznám, hlásí  se ke mě lidé, které neznám a najednou je vše krásné a důvěrné. Vlastní děti (no vlastně už mladí pánové) mě objímají a jsou otevření.
Co jsem odjela  do Mikulova jsou tu neuvěřitelné západy slunce a trvají i když jsem zpět. Věci do sebe zapadají a mě dochází, co jsem nestihla odkrýt ve Vaší přítomnosti. 
Každopádně bych ráda opět slyšela Marušku zpívat, viděla Libušku tančit, zažila uvolněnou Lenku, Jitku s křídly, roztančenou Martinu, divokou Lucku, vlčici Jarmilu, divoženku Janu, moudrou Radku, etérickou Ivanu,  rozkvétající Naďu, silnou Ivetu, probouzející se bohyni Janu a samozřejmě i strážkyni Pálavy Mitru, neboť tak se mi zobrazila při posledním pohledu na Pálavu, když jsme odjížděly.   
Přeji Vám krásné dny a těším se někdy na viděnou. Šárka

 Moje milé,

nedá mi to a taky přispěji něco málo do společného sdílení. Od setkání na Pálavě jsem  vůbec nic neočekávala, prostě jsem tam jen jela a tolik mi toho přišlo. Nabyla jsem ztraceného klidu. V neděli jsem si při tanci řešila pondělní poradu vedení, na kterou jsem se vůbec netěšila. Moje klidná, věcná a silná argumentace byla přijata všemi kolegy (ukázkově ješitnými muži :-)) tak samozřejmě, až mi z toho přeběhl mráz po zádech. Odcházela jsem středem s nepopsatelným pocitem, ale pocit vítězství to nebyl. Nikoho  jsem neponížila a nad nikoho jsem se nepovýšila :-). Možná jsme všichni odložili svá ega a rozhodli se srdcem.

Děkuji Vám všem, bylo mi ctí Vás poznat a strávit s Vámi krásné, ale i hodně těžké chvilky, kdy jsme otevřely svá nitra a svá srdce.

Děkuji Mitře za její práci. Strážkyně Pálavy, jak napsala Šárka. Přesně tak vypadala při slunečním rituálu na pyramidě. Křehká a zároveň neskutečně silná.

Děkuji a věřím, že se opět setkáme.

Hledám a přemýšlím, jak to udělat, abych někde vyškrábla dovolenu na podzimní sexualitu. Zatím se nedaří, ale ono se to určitě nějak poskládá :-). V nejhorším asi nějaký home office :-).

Mějte krásné léto a sklízejte plody své práce na sobě samých.

S láskou Ivet.Cesta Ženy- Žena ve své síle (květen  2018 )

        


Ahoj Mitro,
chtěla jsem ti moc poděkovat za úžasné zážitky z tvého semináře. Vše ještě doznívá a dochází a jediné co se mně potvrdilo bylo pravé Volání duše ❤️ Ten pocit,že vím, že jsem na správném místě a ve správný čas. Bylo by toho spoustu, přesto velké díky za to že jsi a že tohle vše pro nás děláš. 😊😇

Vzpomněla jsem si na tvůj příběh o zubech a vyvolalo to ve mně vzpomínku z minulého roku,kdy jsem nastoupila do nové práce a asi tři měsíce seděla naproti krasné mladé dívce. Po té době mně vysvětlovala proč nemá u několika prstů poslední články, přišlo ji to neuvěřitelné,ale já si toho za celou dobu nevšimla,vnímala jsem jen její krásu a celistvost 😊 A stejně je to i s tvým úsměvem, dokud si nemluvila o zubech, ani mě to nenapadlo. Vnímám jen tvůj úsměv a sílu tvých očí ☺️.
Ještě jednou velké díky a se vší pravděpodobností si nenechám ujít tvůj seminář o sexualitě 😊, hned jak dozní tento. 
Přeji krásné dny a mnoho síly pro nás ztracené Vlčice 😊 Ivana

Milá Mitro, 

chtěla bych Ti poděkovat za vše, co jsi mi stačila předat během semináře, cítím, že můj život je nyní naplněnější, že více prožívám různé situace života, mám větší sílu a beru věci více s radostí a lehkostí. 

Ale také cítím, že jsem na začátku cesty, že jsi mi pomohla najít směr a já se nyní vydala na cestu. Proto dost silně uvažuji o Tvém dalším semináři na podzim – Posvátná sexualita.

Vzpomínám na Tebe, na všechny ženy, které s námi byly, jak úžasné to bylo sdílení v ženském kruhu. Doposud jsem nic takového nezažila🙂

Ještě jednou díky i za fotky a těším se na příští setkání 🙂 

papa Mirka (sestra sestry)😉


Milá Mitro,

děkuji za email a fotky.  Také za celý seminář, byl velmi užitečný a nádherný.
Ještě jednou Ti z celého srdce děkuju a těším se na další setkání
 
Diana

Milá Mitro,

moc Ti děkuji za Tvoje vedení, podporu i lásku. Byl to úžasný víkend plný zážitků, poznatků nejen o sobě a cítím, že i posunu na své cestě. Celý další týden jsem cítila, jak se ve mě něco odehrává, bylo to krásné. 
Chci poděkovat i vám všem ostatním, měly jsme krásnou partu, vzájemně jsme se dobře doplňovaly. Doufám, že se ještě shledáme. 
 
Krásné léto 
V.


 Cesta Ženy- Žena ve své síle (září  2017 )

           


Ahoj Mitro, vlčice milá,

uběhl týden od našeho setkání, z kterého stále čerpám. Vzpomínám, přemítám, co se všechno událo. Ten týden byl hodně hektický a náročný, a já  jsem byla jak v nějakém snu a přitom tak pevně nohama na zemi jako už dlouho ne. Našla jsem v sobě ztracenou sílu, pevnost ve svých rozhodnutích, bystře sleduji, co se kolem mě a ve mě děje, a dokážu lépe vyhodnotit situaci a podle toho jednat. Jako žena, jako vlčice.
Seminář Vlčice byl mým prvním v životě a i když Evča se mnou sdílela některé věci z předchozích seminářů, tohle jsem teda vůbec nečekala. Od prvního dne to byla síla. Síla, která by pohnula i tím nejtěžším balvanem. Vlastně ani nevím, co jsem čekala, ale tohle bylo nad očekávání. Počáteční ostych a obavy z neznámých věcí a lidí brzy opadl, a prostředí, které se tam posléze vytvořilo a naplnilo důvěrou, mi dovolilo se otevřít a být přítomna na 100%. To, jak Ty dokážeš vycítit, co se v daný moment děje, co je potřeba, co tomu druhému zrovna pomůže, ať už jde o slovo, hudbu, podnět, cokoliv, je jedinečné. Líbí se mi, že neříkáš, co máme dělat a jak to máame dělat. Necháš člověka nakouknout do jeho vlastního nitra a najít odpovědi. Pod Tvým vedením se dalo zvládnout všechno, a my si mohly ověřit, že tu sílu v sobě máme a dokážeme, cokoliv budeme chtít a potřebovat.
Ještě k semináři. Musím říct, že všechno bylo super. Ubytování, strava , organizace, program, Tvůj přístup a řešení věcí… Opravdu nenajdu nic, co by mě naštvalo nebo mi nějak vadilo, s čím bych měla problém a potřebovala Ti o něm říct. Naopak to bylo nesmírně obohacující, každá aktivita, proces, zkušenost, vnímání sebe a druhých, to jak jsme spolu sdílely a zároveň si zrcadlily tolik věcí. Skupinové aktivity mají tu výhodu, že se člověk najde v příběhu a prožitku i někoho druhého a o to víc si může uvědomit svoje pocity, slabiny, síly, hranice…
Ten dlouhý tanec z prvního dne si úplně nepamatuji, byla jsem z něj hodně unavená a přitom nadšená. Probuzení divošky a pohled do Tvých/svých očí, byl v první moment krutý a děsivý. Na začátek to bylo silný kafe a bylo mi hned jasné, že příští dny budou stát za to. Východ slunce v lomu, procházka na Svatý kopeček, úžasný zážitek. Tanec “Jak se dneska máš“ byl pro mě něco neuvěřitelného, to byl fakt mazec a jeden velký úklid v nás všech. To, jak jsi pomohla Lenny, nemám slov. Jeskyně s mlaďochem, hudba na jejím dně, pak obří krpál na Turold, kdy jsem si říkala, že tudy nás určitě nepovedeš nazpátek, že to bych tam nahoře radši zůstala už napořád… Ten první kámen na Turoldu, který mi promítl před očima jako hrací automat obrovské množství různých situací, hádek a konfliktů s mojí dcerou, jako by to pročistil a my mohly začít s čistým štítem nanovo… Vstup do lůna, očištění, trochu náročnější výstup na vyhlídku, kdy mě nohy nechtěly vůbec poslouchat, ale přesto šlapaly dál… Isis, Osiris, vítr, stmívání, les, šumění, zbystření smyslů, cesta k Babě už za tmy… Baba, doteď jsem v úžasu, co se tam dělo. Jak mě crnkla něčím do čela a ukázala mi, kde mám mít hranice a za žádnou cenu nepovolovat jejich překročení. Večeře, vynikající polévka ve tmě pod širým nebem a hvězdami, cesta s b aterkami na placentu, štěstíčka, oheň, pálení klacků, přijetí ženství, slivovice, spaní venku. To, že přišel déšť, který nebyl vůbec v předpovědi, mě trochu překvapilo, ale vůbec mi nevadilo, že jsme zmokly. Na tohle jsem byla zvyklá z táborů, kam jsem jezdila jako dítě a vlastně doteď na to moc ráda vzpomínám, takže pro mě tohle celé noční dobrodružství byl jeden velký flash back a prostě super zážitek. Ranní balení v dešti, mokré věci, cesta dolů do Mikulova (kterou jsme k mému úžasu zvládly všechny bez újmy na zdraví), burčák a další kontrastní střet mužů a žen. Sušení v penzionu, temné a vyšší já, Tvůj rozbor našich příběhů a zv&iac ute;řat , pecka. Článek v novinách, pro mě snad nejhorší úkol a nakumulovaná únava a emoce, kdy jsem nemohla ani cítit večeři a šla si ve vnitřní horečce lehnout na pokoj, abych to nějak rozdýchala. Nepomáhalo nic. Říkala jsem si, že to přece nemůžu vzdát, ale nešlo mi se z toho stavu vůbec nijak dostat. A pak jsi za mnou přišla Ty, Mitro, a už to samo o sobě pro mě znamenalo hrozně moc. Překvapilo mě to, že jsi vůbec přišla, ale i Ty samotná. Tvoje další tvář, kterou jsi mi ukázala, když sis za mnou přisedla na postel. Z té neústupné a odhodlané vlčice, průvodkyně, možná by se dalo říct i koučky, ses proměnila v nesmírně laskavého přítele, který mě nenechal ve štychu, a za to Ti patří můj velký dí k. (a op ravdu ta laskavost v Tvých očích se v tu chvíli dala jasně číst, docela změna v té blízkosti oproti pohledu první den u divošky s bubínkem, haha). Byla jsi tu pro mě a to je opravdu k nezaplacení, a mě to dodatečně přesvědčilo o jedinečnosti Tvojí, a tedy i samotného semináře. Pak jsem tu noc konečně spala (haleluja)! Poslední den ráno se ještě pokračovalo v těch článkách a nakonec to byla i docela sranda. Atmosféra se ještě více uvolnila, byly jste mi všechny tak velkou podporou, že z toho mám ještě teď husí kůži. 
Na závěr ještě musím napsat, že vlastně celou dobu přicházela spousta AHA momentů. Nálada, emoce, vše bylo jak na velké horské dráze, nahoru, dolů, nahoru dolů… Díky tomu jsem opravdu měla pocit, že se rozbaluji jako ta cibule. Přesně, jak jsi říkala, po kouskách, slupka po slupce. A těším se, až sloupnu další. Čeho si ale hodně cením, že jsi nám ukázala hodně i ty sama ze sebe. Ať už Tvým náhledem na některé věci, vedením v úkolech, způsobem řešení různých problémů, sdílením zkušeností pracovních i osobních, humorem, kterým dokážeš překvapit a nesmírně moc pobavit, atd. Mohla bych psát donekonečna, to už by se Ti ale jistě nechtělo číst.Takže budu radši ko nčit a kdyby mě ještě něco napadlo, napíšu příště.
Opatruj se, těším se moc zase naviděnou a DĚKUJI…

Mirka 


Milá Mitro….vlčice…čarodějko…a krásná ženo…
Vrátila jsem se v poho….sice do víru povinností rodinných i pracovních…ale v sobě stále cítím energii Pálavy. co chvíli se mi vrací vzpomínky na čas strávený s Tebou a děvčaty na vše co jsme spolu prožily. Jsem šťastná, za to mé odhodlání přijet a sdílet s Vámi mou bolest ,kterou jsem dlouho odkládala… změnila se v cosi uchopitelného a stravitelného. Cítím se,… jako v jiném těle s jinou hlavou . Na Pálavu jsem odjížděla unavená a někde poblíž se vkrádal smutek. ..po pár dnech odjíždím veselá, posilněná a s nadhledem . Vědomá si ,že i v můj věk mi nebrání cokoli podniknout, pokud si tam sama nedám stop.
Když jsem přijela…ani jsem nedokázala odpovědět na otázku PROČ jsem tady. Po chvíli, když jsem poslouchala děvčata se mi vše začalo spojovat. Každý okamžik měl svůj účel a každé slovo nás všech bylo propojeno. Vše zapadalo jako skládačka…. 
Mitro… jsi úžasný človíček…Tvůj seminář je skvěle propracovaný , má hlavu a patu…věřila jsem a přesvědčila se, že vychází opravdu z Tebe.
S klidem a důvěrou jsem se odevzdala Tvému vedení.
Mitro…děkuji Ti za vše co jsi mi ukázala… .
Mitro…děkuji za vše co jsem mohla prožít…
Mitro… děkuji a bylo mi velkou CTÍ s Tebou sdílet čas… 

VěrkaCesta Ženy- Žena ve své síle (8.6. – 11.6.2017 )

                

Mé milé, 

děkuji,Jste úžasné, bylo a je to Boží. Já jsem dnes některým kamarádkám říkala, že od porodu svých dětí jsem neměla silnější zážitek. 

DĚKUJI! Jste a budete skvělé a své!

Romana


Milá Mitro,
tak jako po sexualitě děkuji i teď, po vlčici vesmíru, že mi tě poslal do života.
Setkání s Tvojí energií je velmi obohacující a vyrovnávající.
Tvá jistota a moudrost vedení pramení ze srdce.
Umíš povzbudit, prohlédnout, provést radostí i bolestí.
Jsi vzácná bytost a já po setkání s vnitřní vlčicí mnohem jistější, silnější a všepřijímající.
Přeji z celého srdce každé ženě, aby prožila tak krásné chvíle ve společnosti svého vnitřního já i ostatních vědomých žen.
S radostí sdílím své pocity s každým, kdo cítí, chce a rozumí.
Přeji Ti nádherné dny, ať se všechny cesty které plánuješ uskutečnit vydaří.
Budu se těšit na setkávání s Tebou.
 
S láskou
Alena Ajša

Děkuji Mitro za krásná slova, úplně se mi zalily oči slzami, když jsem je četla. Dny na Pálavě byly nádherné a musela jsem to nechat usadit, abych odpověděla. Cítím se naplněná a šťastná, i pro mne byl návrat domů velký náraz, ale rozklíčovala jsem to a vykročila správnou nohou z toho ven. Prožívám radostné dny a chce se mi jako kočce ležet na sluníčku a líně se protahovat. Cítím, že jaguár je se mnou, je to velká klidná síla. Rozdávám radost, protože všechno ve mně rezonuje, nacházím krásu a úsměvy na cestě, velice moc děkuji. 

Milena


Cesta Ženy- Žena ve své síle (18.5. – 21.5.2017 )

                


Ahoj Mitro,
účastnila jsem se Tvého kurzu Vlčice koncem května tohoto roku a musím říct, že z toho čerpám každý den. Když si na Tebe vzpomenu, zaplaví mě klid, pohoda, vděčnost, síla. 
Od kurzu jsem raději nic neočekávala a spíš jsem hledala nějaké postrčení, nasměrování. Měla jsem na jaře pořádnou depku, ikdyž nebyl žádný důvod – nevěděla jsem, jak a kam dál. Nejen, že po víkendu v Mikulově bylo po depce, ale najednou jsem chytla druhý dech i na mé cestě. 
Trochu (pro mě neplánovaně) jsi ve mě otevřela věci, které jsem si myslela, že se mě buď netýkají, nebo je mám už vyřešené. Maminku jsem neměla vyřešenou vůbec (byď jsem si roky myslela opak), ale teď to mám srovnané a v srpnu za ní jedu a chci si s ní promluvit o věcech minulých. Bude to chtít notnou dávku odvahy, ale to je právě to, co jsem našla u Tebe a co jsem si uvědomila. Nevím, jestli jsem byla tak moc ovlivněna výchovou, nebo bych byla taková ustrašená myška i tak, ale díky Tobě jsem zjistila závratnou věc – já se bála ŽÍT. Bála jsem se mluvit, bála jsem se konfkliktů a konfrontací, bála jsem se změn a překážek v životě. Možná jsem se bála i lidí a hlavně mluvit s nimi. A Babě jsem místo plánované bolesti hezky odložila strach :-))
Vím, že jsem teprve na začátku, ale život mě opravdu začal bavit – těším se z každé blbůstky, snažím se víc žít přítomností, jsem teď klidnější, vyrovnanější a hlavně komunikativní a nepříjemné věci se snažím řešit přes srdíčko – tam je vždy správný návod, jak v dané situaci postupovat a hlavně co říct. Díky klidu se vracím ke svým zájmům – nejen kytičky, zahrádka, ale snad se mi podaří i něco tvořit pro potěchu oka i srdce.
Snažím se zavádět změny i doma, protože jsem manžela i děti pěkně rozmazlila (šak já všechno zvládnu – tak to teda NE)

Děkuji moc a jak jsem říkala při našem rozloučení – určitě se ještě uvidíme. Sexualitu asi do konce roku nestihnu, ale mám dojem, že máš nějaký předběžný termín hned po novém roce, tak ten bude můj 🙂
Měj se moc krásně, užívej léta a načerpej sil!

Ahoj Lucka


Krásná, vědomá a úžasná ženo, Mitro,

posílám  láskyplné objetí a políbení. Bylo to hluboké, naplňující, uklidňující a velmi přítomné a vědomé. Každý krok, každý pohyb a každé slovo bylo vědomé. Slova nestačí, nedokáží vystihnout prožitek, emoci, uvědomění si sebe sama a to docvaknutí, k čemu nás prožité zkušenosti vedou.

Bylo to velmi silné. Mě to dovedlo k rozhodnutí, které jsem slíbila naplnit. HRA, to je karta, kterou jsem na konec pobytu dostala, a kterou se teď snažím rozehrát s lehkostí ve svém životě. děkuji.

Mám tě moc ráda Soničko a máš můj velký respekt. To co děláš pro ženy je nenahraditelné.  Žádná setkání nejsou náhodná a já děkuji bohu, že jsem tě mohla potkat a sdílet s tebou své velmi osobní prožitky a emoce. a taky za to, že jsem v sobě našla svého tasmánského čerta :-P:-D:-D . 

Radující se Radan(k)a


Ahoj Soni:-)

Aspoň malinká zpětná vazba. Už mi to totiž dojíždí.:-)

Děkuji moc za to, že učíš velké holky hrát si.

V práci nováčkům vždy říkám – tohle je jen hra, nic jiného, o nic nejde, tak si hrejte!

Říkám to, ale došlo mi to až s tebou. Až s Tebou jsem to procítila přes srdce a dostala do sebe. Teď to můžu opravdu žít, protože jsem otevřená a bez tebe by mi to trvalo ještě mnohem déle. Děkuji.

Se sexualitou jsme něco otevřely, ale až teď mi došlo mnohem více souvislostí.

Jako by se mé tělo naučilo znovu vnímat. Skrze tanec/pohyb, pocit z jeskyně…

Asi poprvé v životě cítím, že jsem se otevřela…sakra to trvalo!

A velký dík patří Tobě!

s úctou a láskou 

Iva


Ahoj Soni,

ještě jednou mnohokrát děkuju za naprosto úžasný seminář. Za celý svůj život nemám lepší a silnější prožitky než tyto:o) Moc děkuju a přeju ti krásný den.  

Jana 


Ahoj Mitrenko,

Na seminář Žena ve své síle jsem se velmi těšila, neboť jsem už loni absolvovala u Mitry Posvátnou sexualitu a moc mi to pomohlo.

Na „Vlčici“ jsem prošla řadou nádherných zážitků, od tance přes putování Pálavou a spaní pod širákem až k opravdu nejniternějším poznáním a pocitům. Cítím se svobodnější a vím víc, co chci a za čím mám jít. Dává mi to opravdu tu sílu, energii a naději a cítím se klidnější.

Mitřenko moc děkuji a teším se na Uzdravení:-)

papa

HCesta Ženy- Žena ve své síle (23.-25.9.2016)
20160924_18024720160924_184123imag646220160924_18412820160925_070241

Milá Soňko Mitro,

je to téměř už druhý týden od semináře Žena ve své síle, co jsem u tebe absolvovala a ve mně  jsou pořád dozvuky. Byla to síla, jízda, zážitek. Nádhera, láska, spojení, propojení. Viděla jsem , slyšela a prožila mnoho.Vně i uvnitř.Otevřelo se i zavřelo co mělo.

Co víc napsat. Děkuji z celého srdce svého.                      

 Iva Irsa  4.10.16Cesta Ženy- Žena ve své síle (24.-26.6.2016)

IMG_20160626_142524 20160625_171134  IMG_20160626_142749 20160625_183435 20160625_170646

Soni,

moooc ti děkuji i ostatní za pomoc při překonávaní sebe sama. I když,už jsem si myslela,že nemůžu vždy se našla skrytá energie,která mne popoháněla. Děkuji i za tance pro poléčení vnitřního dítě moc jsem to potřebovala a za krásnou skupinu žen z velkým Ž, Úžasné a inspirující a pomáhající.

Přeji krasné letní dny a slunce v duši zablácená, ale šťastná Jarča   27.6.2016


Drahá Ženo Mitro,

chci ti poděkovat, protože tvůj seminář mi dal něco, co mi dlouho chybělo – dostal mě do středu mé bytosti a naplnil mě důvěrou v ni.           V meditacích, kterými jsi nás provázela, jsem pochopila mou malou holčičku uvnitř sebe a podívala se na ni z úplně jiného pohledu než dosud.Žije se mi nyní lépe, lehčeji a svobodněji. Věřím, že mi tento stav vydrží nadlouho a že když se budu zase cítit nesvobodná, vzpomenu si na dny strávené s vámi na kouzelné Pálavě a uvědomím si, jak je život krásný. Děkuji, že děláš to, co děláš a i když jsi někdy nesmírně přísná a tvrdá,  jsi to prostě ty a my ostatní se rádi přiučíme!

DÍKY!!! — Miluška       30.6.2016


Ahoj Soni, děkuji moc za mejl a za báječné fotky.  A taky děkuji za pro mě převratný a dobrodružný víkend.

Určitě mě to zase posunulo o kus dál a vytáhlo z proklatě lepkavé bažiny. Už dnes pociťuji úplně jinou energii a chuť něco dělat.

Spolu s prací na sebepřijetí se den ode dne posunuji a cítím se více jako žena.

Jsem ti vděčná za tvoji práci a přeji ti krásné letní dny!

Petra    30.6. 2016


Milá Mitro,

s láskou a vděčností vzpomínám na chvíle, které jsme díky tobě prožily. Jsou to nezapomenutelné okamžiky. Jsem šťastná, že jsem si to prožila a více se otevřela svému ženství.

Děkuji ti. Mirka    4.7.2016